Blokersie zdejmij kaptur - Wypowiedz się!

jaja sobie robisz? :lol: jasne ze nie, niby czemu? czasy komuny gdzie były zakazy sie skonczyły…

Bo częściej słyszymy więcej złego niż dobrego na temat tych ludzi :!: :!: :!:

Witheld ale to jest kazdego inwidualna sprawa w czym i jak chodzi, poddajesz sie opini innych idziesz za stadem? jak nie no to olej, co Cie obchodzi to czy ktos ma kaptur na głowie czy nie…

Ja znam pare osób które chodzą w kapturach by przypodobać sie innym to mnie najgorzej denerwuje, ubierają kaptury dresy i idą w świat chodz tego nie lubią, ja tam wole dzinsy i bluzke bez kaptura:) I tak wiadomo, że dziewczyny zbyt bardzo nie lubią blokersów, te porządne dziewczyny oczywiście. Każdy powinien mieć swój styl czy jest dresiarzem czy metalowcem niech ubiera sie tak jak lubi, tylko żeby nie ubierał sie dla innych by być cool.

Więc idąc dalej Twoim tokiem rozumowania. Każda dziewczyna która lubi blokera jest be i fe (czyt. nieporządna)

Nie przesadzasz? To tak jakby wprowadzić karę za niepójście do kościoła. Komuna już dawno przeminęła, chociaż boje się aby nie wróciła z wiadomych wszystkim powodów :x .

Podsumowując - liczy się człowiek ,nie ważne co wyznaje i jak się ubiera.

Trafiłeś w sedno :wink:

tymsamym temat moze byc zamkniety :wink:

JNJN wyjaśnił nam wszystko. Pomysł z karami był jak najbardziej nie na miejscu, bo jedni mogą mieć kaptury i być fajnymi kolegami a inni tylko czychają żeby cię zlać

PS. Żeby wyjaśnić pewne słowa. Troche zabawne opisy ale jak kto lubi :stuck_out_tongue:

DRESIARZE

BLOKERSI