Blokowanie dostępu windows 7

Witam. Od niedawna miałem problem z komunikatem ze mój windows jest nielegalny i nie ma kluczu produktu… Używałem komputera z tym problemem praktycznie normalnie. Aktywowalem system Windows i później gdy system się włączam uruchomilem f4 narzędzie krywajace problemy z pamięcią. Po włączeniu komputera tapeta jest czarna nie ma już w rogu napisu kompilacji tylko wt czarny ekran i nie da się zmienic ani tapety ani paska zadań również karta sieciowa jest zablokowana oraz panel sterowania i wiele innych funkcji. Proszę o pomoc :worried:

Pytanie zasadnicze: masz legalny system? czy nie?

Uchom wiersz polecenia w trybie administratora:

start :arrow_right: wszystkie programy :arrow_right: akcesoria :arrow_right: prawym przyciskiem myszki na “wiersz polecenia” i wybrać “uruchom jako administrator”

w oknie należy wpisać:

 slmgr /ato

I sprawdź czy się aktywuje.


potem możesz wpisać:

slmgr /rearm

Pojawi się informacja o konieczności restartu komputera.

Po restarcie spróbuj wpisać swój legalny klucz (aktywować system).

Przecież to klasyczne objawy zaktualizowanego Windows 7 Pirate Edition.
Tutaj masz linka do witaminki na te problemy: https://www.emag.pl/windows-10-home-32-bit-64-bit-pl-usb-box-kw9-00250/pd/DN048MBBM/

Może zakupił jakiś używany komputer “poleasingowy” i nie zadbał o refub licencji?

Problem rozwiązany. Poszperałem w Internecie i Po prostu był włączony tryb w którym włączanie były tylko najważniejsze procesy komputera. Dziki za chęci :slight_smile:

Aha czyli coś prawie jak tryb awaryjny lub prawie tryb czystego rozruchu - ciekawie :wink: