Blokowanie Emule

Mam Emul i łacze z kablówki i mam problem podłaczam się do serwera Rozroback 2 biore wybieram jakiś plik i w ogóle mi nie ściąga pliku mam antywirusa mks-vir 2005 z firewallem może on blokuje mi coś proszę o pomoc jak zrobić aby przestawić w nim żeby odblokował emule

po 1 nie od razu każdy plik się pobierze :? emule jest znany z długiego oczekiwania na zainicjowanie pobierania pliku :wink:

po 2 :

ty musisz wiedzieć czy firewall mks-a blokuje czy nie :? jak nie masz pewności to wyłacz go. wogóle nie wiem czemu nie wbierzez np. kerio lub outposta lub jakiś inny :stuck_out_tongue:

po 3:

czy żaden plik nie chce się pobrać czy tylko wyjątki? jak żaden to sprawdzić czy nie masz poblokowanych portów

Masz wew czy zew ip.

Moze masz zablokowane przez admina.

Wyłacz firewalla na chwilę to się przekonasz czy to on.

Sieci kablowe blokują dostęp do programów P2P a na pewno eMul na kabluwie nie chodzi. Jedyny program P2P jaki znam co chodzi na kabluwie to BearShare i sieć Torrents.

Jakie głupoty :stuck_out_tongue: mam kablówkę 2200kbps i jak ściągam kilka plików z eMule naraz to czasem dochodzi do 270kB/s. To że niektóre sieci blokują p2p nie jest regułą

Nie wiem skąd wziąłeś tą informację, ale jest ona całkowicie nieprawdziwa. Nie spotkałem jeszcze osoby, która mając net z kablówki nie mogłaby pobierać plików z Emule bądź innych programów P2P. Ja też mam net z kablówki, lecz nie zauważyłem żadnych problemów podczas użytkowania Emule albo DC++.