Blokowanie instalacji programów z kont standardowych

Witam, mam w domu 2 komputery, mój (na hasło) i rodziców

Na komputerze rodziców pracuje (bawi się) brat gdy przyjedzie na weekendy gdyż studiuje i nie chce mu się przywieź swojego laptopa.

Brat kilka razy już instalował programy na komputerze rodziców tak, że musiałem robić 2 razy format. Postanowiłem stworzyć kilka kont na komputerze rodziców (dla rodziców i brata) z uprawnieniami użytkownika standardowego i jedno (moje) z uprawnieniami administratora na hasło. Mimo tych ustawień, na komputerze można instalować programy z wszystkich kont z uprawnieniami użytkownika standardowego, a z tego co wiem powinno pojawić się podanie hasła konta administratora. Moje pytanie jest takie, jak ograniczyć użytkowników by nie mogli instalować programów a przy próbie instalacji wymagane było hasło konta administratora?

p.s.

posiadam windows 7 ultimate

dodam również, że rodzicom wystarczy Word i przeglądanie internetu i nic więcej, a brat niech sobie przywozi swojego lapka jak chce grzebać.

Może spróbuj użyć konta gościa ?

Z tego co wiem posiada on niższe uprawnienia od konta z uprawnieniami użytkownika standardowego.

Osobiście polecam całkowicie zabronić bratu używania komputera domowego. Niech sobie swój przywiezie a nie robi bagno na czyimś komputerze. Jeżeli nie uda Ci się pozbyć brata z komputera zawsze możesz zrobić kopię recovery systemu (wraz z plikami użytkowników i zainstalowanych programów) i przywrócić komputer do stanu sprzed przyjazdu brata. Zrobienie takiej kopii powinno potrwać ok. 20-30min w zależności od stopnia kompresji i ilości plików na partycji C.

ja mam komputerze z Win7 jedno konto administratora a dwa konta użytkownika standardowego, na żadnym z dwóch kont nie można instalować programów bez wpisania hasła administratora, nic specjalnego nie ustawiałem po prostu zmieniłem rodzaj konta