Blokowanie kopiowania tekstu na stronie int

Witam!

Mam pytanie.

Jaki jest kod do blokowania teksty na stronie int. by nikt nie mógł go skopiować? Jestem młodym webmasterem, wiec jakby sie wam chcialo to prosze o pomoc:)

Pozdrawiam!

Jest takie coś, ale można to obejść i to nie ma sensu nawet bo by to ludzi zraziło do twojej witryny.

Wszystko co jest w Internecie jest publicznie dostępne, taka jest rola Internetu i nie ty ją wymyśliłeś. Nie da się doskonale zabezpieczyć czegoś przed skopiowaniem.

Możesz zabezpieczyć zaznaczenie tekstu, wtedy także jego skopiowanie będzie “niemożliwe”, w body wstawiasz:

onselectstart="return false"

no ale , jak już wcześniej wpsomnialem, nie da się doskonale zabezpieczyć materiałów zamieszczonych z necie.

@EDIT DOWN:

Nook no a co ja napisałem! że możliwe jest zabezpieczenie kopiowania czy co?

i jak to młody webmajster zaczynasz od popełnianai błędów :stuck_out_tongue:

nie blokuj prawego przycisku myszy bo to wkurza a jak zechce skopiować treść to i tak to zrobie .

tak przy okazji … nie łąduj na strone muzyczki :slight_smile: taka mała rada na przyszłość :stuck_out_tongue:

To wystarczy wsiąść pokaż źródło strony :stuck_out_tongue:

hm, a umieszczenie całości w aplecie Java i umieszczenie na stronie apletu? muszę kiedyś spróbować jak to będzie wyglądać

Airborn

no ale też nie każdy ma jave ;> bądź też nie każdy ma zamiar posiadać jave :stuck_out_tongue:

najczęściej java jest wykorzystywana do czatów :stuck_out_tongue: żadziej do innych celów ;>

Napisz zrób screena i wstaw jako obrazek :stuck_out_tongue: