Blokowanie paska zadań oraz ikon minimalizuj/przywóć/zamknij

Witam. Na wstępie chciałbym zaznaczyć że przeszukałem forum i podobne problemy miały miejsce lecz nie uzyskałem odpowiedzi na trapiący mnie problem.

Od wczoraj nagle zaczął blokować mi się pasek zadań oraz ikony w oknach (minimalizuj/przywróć/zamknij). Nic nie było instalowane oraz nie mogło dojść do wtargnięcia wirusa, jest to spowodowane procesem “explorer” (co odkryłem), ponieważ gdy zamknę proces oraz urumochię go ponownie problem znika lecz pojawia się po pewnym czasie. Nie jest to jednolity okres czasu, czasami wszystko działa tak jak należy kilka godzin, czasami kilka minut i operacje muszę powtarzać. Tak jak wspomniałem blokuje się pasek zadań i wyżej wymienione ikony, nie mogę na nie kliknąć, praktycznie zero odzewu aż do czasu gdy wykonam tą czynność o której wspomniałem. Podaję logi z OTL i proszę o pomoc.

Pozdrawiam

 

OTL:

http://wklej.org/id/1203748/

 

Extras:

http://wklej.org/id/1203749/

Nie widać żadnej infekcji. Może zainstalowałeś wczoraj jakiś program?

Przywracanie systemu:

http://windows.microsoft.com/pl-pl/windows7/products/features/system-restore

Nie było nic instalowane i to mnie właśnie dziwi. Nie znam się zbytnio i nie wiem dlaczego wpływa na to proces explorera. Teraz chodziło dobrze od momentu napisania posta aż 20 minut temu się zaczęło i musiałem 2 razy restartować ów proces. Pozdrawiam i liczę na jakiekolwiek sugestie.