Blokowanie Programów

Mam mały problem mam 5 kompów i musze zablokowac pare programów jest jakis plik rejestru który blokuje daną aplikacje. Nie interesują mnie programy do blokowania aplikacji ponieważ mam bardzo stare komputery. System operacyjny to Windows XP Home. Z góry dziękuje. :smiley: :smiley: :smiley:

Oczywiście da się, np. Edytorem zasad grupy. Dokładnie nie pamiętam ale w szablonach administracyjnych jest wpis o blokowaniu konkretnych aplikacji :slight_smile:

Dodane 02.02.2009 (Pn) 16:31

Logujesz się po kolei na userach którzy mają mieć zablokowane programy, na każdym powtórz tą czynność.

Start => uruchom => mmc

W nowym okienku: Plik => dodaj/usuń przystawkę => dodaj => Edytor obiektów zasad grupy (2xklik) => zakończ => zamknij => OK

Rozwiń listę: Zasady komputer lokalny; Rozwiń: Konfiguracja użytkownika; Rozwiń: Szablony Administracyjne; Kliknij lewym system => Nie uruchamiań określonych aplikacji systemu Windows => Prawym włączone, potem dodaj i dodajesz ścieżki do programów które mają być bloknięte.

Wielkie dzięki. Nie jest to o co mi chodziło ale też się sprawdzi. Zamykam temat. Dziękuje za pomoc. :smiley: :smiley: :slight_smile: :slight_smile: