Blokowanie reklam [Android v4.4.2]


(Battlegrim) #1

Witam serdecznie. Mam takie pytanie czy znacie dobry użyteczny filtr reklam/program blokujący reklamy dla Androida v.4.4.2 tak by nie wyświetlało mi dziwnych komunikatów o wirusach znalezionych w systemie itp.

I swoją drogą, jakich antywirusów używacie? Ile warty w sensie ochrony telefonu jest pakiet CM Security + CM Locker + CM Battery? Znacie jakieś odpowiedniki lub jeden które by w/w zawierał?


#2

Nie ma sensu używać antywirusów na androidzie. Ja nie używam od kiedy mam Androida. Na forum z androidem gdzieś pisali o tym. A do blokowania reklam zainstaluj sobie to https://adblockplus.org/en/android-install


(Battlegrim) #3

 

Używam w tej chwili w/w blokera reklam, właściwie to zainstalowałem go ale mam problem z konfiguracją. nie mogę zmienić ustawienia proxy ani nie mogę go skonfigurować ręcznie tzn. w ustawieniach sieci bezprzewodowej przy dotknięciu i przytrzymaniu ikony sieci z którą jestem połączony nie mam możliwości wybrać modyfikacji sieci i zmienić proxy. Albo źle szukam. Mam Sony Experia E3 z Androidem 4.4.2. Mógłby mi ktoś napisać krok po kroku jak to zrobić? Miałbym tą wielką serdeczną prośbę. 


(bart86) #4

system ci wyświetla reklamy?

to jest zawsze wina doinstalowanej przez użytkownika aplikacji starczy ją usunąć, google takie aplikacje blokuje jeśli ktos je zgłosi

antywirus na androidzie to i tak ściema


(Battlegrim) #5

a jak ustawić i konfigurować tego adblockplusa?