Blokowanie reklam na WP Pilot

Czy na Wp pilot da się zablokować reklamy na www jak i video? Przez jakiś czas ublock origin na firefoxie blokował reklamy a po przeinstalowaniu sysytemu i dołączeniu ponownie filtrów strona wykrywa ublocka i trezba go wyłączać.

Sprawdź czy nie aktywowałeś sobie ochrony przed śledzeniem (prywatności) w Firefox: https://support.mozilla.org/pl/kb/ochrona-przed-sledzeniem.
To nie wiadomo gdzie zgłosić; by ktoś się tym zajął, by serwis tego nie wykrywał jako adblock lub poluzowali ochronę przed śledzeniem tam.

A tak to ładnie działa i reklamy blokuje:

  • Wbudowane (6/7)

    • uBlock filters​​​

    • uBlock filters – Annoyances​​​​​

    • uBlock filters – Badware risks​

    • uBlock filters – Privacy​​

    • uBlock filters – Resource abuse​​​​​

    • uBlock filters – Unbreak​​​​​

  • Reklamy (2/4)

    • Adblock Warning Removal List​​​

    • EasyList​

  • Prywatność (1/3)

    • EasyPrivacy​
  • Domeny ze złośliwym oprogramowaniem (3/4)

    • Malware Domain List​​​​​

    • Malware domains​

    • Spam404​

  • Wielofunkcyjne (1/4)

    • Peter Lowe’s Ad and tracking server list​
  • Regiony, języki (1/36)

    • POL: polskie filtry do Adblocka i uBlocka​
  • Własne (7/7)

    • KAD - Przekręty​​​​

    • Nano Defender Integration​​

    • Nano filters​​

    • Nano filters - Whitelist​​

    • NoCoin Filter List​​

    • Polish Privacy Filters​​

    • Polskie Filtry RODO-Ciasteczkowe​​

Przeinstalowałem przeglądarkę, wyczyściłem ccleanerem, zainstalowałem ublock origin, dodałem dokładnie takie filtry jak krystian3w i na początku działało, potem znów wykrywa origin i tak jest nieregularnie, po odznaczeniu któregoś z zestawu filtrów kilka odświeżeń strony działa potem znów nie. Ochrona przed śledzeniem jest wyłączona, wcześniej była tylko w trybie prywatnym ale teraz całkowicie ją wyłączyłem. Jeśli ktoś ma jeszcze jakieś pomysły to proszę o poradę.

Parę darmowych kanałów? Po kilku minutach koniec oglądania, bo wyczerpał się limit? :stuck_out_tongue_winking_eye:
Ja blokuję wsio WP, bo tej komercji spamu nie daruję.
Kilka darmowych kanałów jest tutaj: http://internetowa.ws/channel/tvp-2/
Tylko nie klikać - samo załaduje się.
A więcej, to już wypas za niewiele.

1 polubienie

Ale raczej on nic nie robi na pilocie Wp.

1 polubienie

Adguard ogarnia sam problemy z reklamami w serwisach VOD etc. Jest oficjalny bezpłatny dodatek do Firefoksa i innych przeglądarek. Oczywiście jak chcesz użyć adguarda usuń ublock.

1 polubienie