Blokowanie reklam w IE

Czy idzie zablokowac jakies te shity ??

Wiem ze sp2 ma taka funkcje ,ale nie mam zainstalowane sp-2 i raczej nie bede mial

znacie jakies inne progsy lub cos w tym rodzaju co pozwoli zablokowac reklamki ??

Np. Outpost ma taką funkcję. Ale to firewall z takim modułem.

Jednak najlepiej korzystać z alternatywnych przeglądarek. Najlepszy jest tutaj AdBlock do Firefoxa. Zablokujesz wszystko tak, jak chcesz.

Zobacz też tematy:

http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic … =reklam%2A

http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic … =reklam%2A

Jeśli chcesz mieć jak najmniej szitów to polecam SKPF i przeglądarke Avant Browser…Przeglądarka na bazie IE ale rozszerzona właśnie o blokade etc :slight_smile: Choć jeśli chodzi o przeglądarki to mam TRZY. IE Firefox-a i AB, jest to dobra opcja, ponieważ gdy w jednej coś nie działa mam drugą itp. Lecz nie używam firefox-a dlatego, że do niego trzeba dogrywać plug-iny zaś w Avant Browserze wszystko jest orginalnie ‘zamontowane’

tak troszke sobie poczytalem i chyba nadszedl ten czas co trzeba zmienic przegladarke,

wychwalany jest firefox a wiec sproboje , tylko sie zastanawiam skad go pobrac,bo chcialbym juz z wszystkimi wtyczkami it.p.

A jeżeli przyzwyczaiłeś się do IE, to w cale nie musisz zmieniać przeglądarki.

Wyskakujące pop-up’y świetnie blokuje Google Toolbar, który posiada również najlepszą wyszukiwarkę na świecie :slight_smile:

Polecam oraz pozdrawiam.

Ideą producentów Firefoxa było to, że przeglądarkę dostosowuje się do własnych potrzeb. Jest na początku “goła”, choć na pewno nie mniej uboga w funkcje od IE. http://www.mozillapl.org - tam znajdziesz prawie wszystko. Na innych zagranicznych stronach jest jeszcze więcej.

Natomiast Mozilla Suite - jest już z większościami opcji, jednak już nierozwijana. Lub Opera - rozwijana, z wieloma funkcjami już na starcie.

Niestety reklam nie.

Wiem :wink:

Ale odwołując się do wypowiedzi:

A service pack 2 blokuje w sumie tylko pop-up’y oraz kontrola nad instalowaniem komponentów Active-X.

Ja polecam właśnie Avant Browsera :slight_smile: przeglądarka na silniku IE, i przy instalacji ma w sobie już wszystkie funkcje, które w FF musisz doinstalować :wink: Ale…Twój wybór :stuck_out_tongue: