Blokowanie reklam w Internet Explorer


(tadeusz242) #1

Witam milutko . Jakie są programy i z kąd je ściągnąć do blokowanie reklam w przeglądarce Internet Explorer. Za odpowiedzi Bardzo Dziękuję.


(MarS) #2

Na przykład Ie7PRO http://www.ie7pro.com/


(Danielm86) #3

Admuncher chociażby.


(Ostatni Mohikanin) #4

IE7 Pro prócz reklam blokuje również obiekty flash (zaznacz w opcjach). Działa również w IE8, choć mniej sprawnie niż w IE7.


(Jack60) #5

lub Adblock Pro


(Yobartek) #6

Lub dobry antywirus z opcją blokowania reklam (np. Kaspersky)


(tadeusz242) #7

Witam ponownie.Dziękuję za miłe i praktyczne odpowiedzi. Wybrałem program Adblock Pro któtu to zaproponował Jack60 . Program jest super.Blokuje reklamy.Jeszcze raz dziękuję . Temat uwarzam za zamkniety. =D>


(Koszal No 1) #8

ja używam i polecam program Ad Muncher. jest to mały programik działający w tray-u. Takiego programu jeszcze nie spotkałem najlepszy jaki może być. Link http://download.chip.eu/pl/Ad-Muncher-4.7_97098.html


(tadeusz242) #9

Program Ad-Muncher nie jest darmowy. Ja potrzebuję programu dobrego i darmowego.Adblock Pro chyba też jest płatny, ale nie jestem pewien. Proszę o programy darmowe.


(Phight3r) #10

Częściowo można zablokować reklamy wprowadzając ich adresy. Trzeba wejść w Narzędzia -> Opcje internetowe, przejść do zakładki Zabezpieczenia i kliknąć na "Witryny z ograniczeniami", kliknąć witryny i można tam dodać adres reklamy.

Działa to połowicznie, ale zawsze to coś.


(Ostatni Mohikanin) #11

Niedawno w antyreklamowej kampanii poszedłem o krok dalej - wyłączyłem "flasha". Strony, które go potrzebują, podają o tym komunikat (rzadko na takie trafiam), a reklama w sieci to teraz naprawdę nie wiem co to jest.


(tadeusz242) #12

Ostatni Mohikanin - witam, napisz mi jak tego "flasha" wyłączyć i gdzie ta opcja się znajduje. Za odpowiedź dziękuję.


(boczi) #13

OT :arrow: kosz


(Ostatni Mohikanin) #14

W IE8 - Narzędzia/Zarządzaj dodatkami/Flash - wyłącz.

W Firefox - Narzędzia/Dodatki/Flash - wyłącz

:slight_smile: