Blokowanie serwerów cs

Chciałbym zrobić mały żarcik bratu, który siedzi non-stop przy kompie i gra w cs, a jednocześnie sprawdzić jak on funkcjonuje choćby kilka godzin bez tej gry :smiley: Ale nie mam pojęcia jak mógłbym zablokować serwery cs, tzn. żeby po prostu nie mógł grać w sieci, żeby nie łączyło go z tymi serwerami, jest na to jakiś sposób? proszę o pomoc :wink:

  1. wgraj jakiegoś dodatkowego firewall-a i zablokuj cs-a…

  2. Wejdź do gry na jego koncie i zacznij używać czitów… - nie radze, gniew brata może być nieobliczalny, za zbanowanie konta

Windows SteadyState-darmowy bodajże i tam mógłbyś zablokować cstrike.exe chyba tak się cs zwie, do tego hl.exe i pewnie by go nie uruchomił ^^.

Lub tak jak @McFly pisał, firewall i zablokować porty, serwery CSa chyba chodzą gdzieś po portach 27000-27100 więc 100 portów, wątpie abyś trafił w jakąś inną apliakację, ew. jak należy do jakiegoś klanu(jak gra non stop to pewnie tak), może wejść na stronkę klanową jak mają i tam pewnie są dane do serwera adres_ip:port, jakby był inny niż ten przedział to możesz także ten port wpisać i nie wejdzie. Żarcik jak żarcik, ale brat pewnie nie odpuści tylko odrazu zasypie fora czemu mi CS nie działa itd.

http://www.resoo.org/docs/counterstrike … ports.html