Blokowanie starych tematów

Witam, …

Uprzedzając dyskusje :wink: nie będziemy robić czegoś takiego (zamykanie starych tematów albo kasowanie starych treści). Zdziwiłbyś się, jak wiele z tych starych treści wciąż jest wyszukiwanych i czytanych…

1 polubienie

Temat wałkowany wiele razy. Stare wątki NIE BĘDĄ zamykane automatycznie. Dotyczy to także bardzo starych tematów. EOT

@tomekb zbieżność czasu i myśli :wink:

1 polubienie

Słusznie! Tylko dlaczego niektóre z tych starych treści zostały poważnie okrojone? Nawet do jednego zdania, tracąc sens. Mówię szczególnie o rozwiązaniach sprawdzonych.

Bo teraz można się dopytać o co chodziło generując ruch :smiley:

4 polubienia

Kolejna…

A to już pytanie do tego co nie spartaczył migracji forum na nowy silnik :stuck_out_tongue:

2 polubienia

Moderatorzy powinni się za to wziąć, od tego oni są.

Słusznie! Tylko dlaczego niektóre z tych starych treści zostały poważnie okrojone? Nawet do jednego zdania, tracąc sens. Mówię szczególnie o rozwiązaniach sprawdzonych.

Moderatorzy powinni się za to wziąć, od tego oni są.

Moderator ma odbudować post co przepadł i się nie zachował w kopii google / archive.org?

1 polubienie

Trzeba poczekać aż Musk wymyśli szklane kule… :stuck_out_tongue_winking_eye:

1 polubienie

Jak są trefne tematy to je oflagować, usunąć cokolwiek…

A nie trollować jak @januszek

1 polubienie

@wojtekadams, To flaguj i opisz problem, chyba, że to problem :slight_smile:

To nie moja praca. Od tego jest moderator. Czy ja oczekuje żebyś wykonywał moja prace - no chyba nie?

Dokładnie to zrobiłeś. Uznałeś swoje wyobrażenie o “pracy” moderatora za obowiązujący dogmat, którym następnie, niczym pałką, personalnie uderzyłeś we mnie. Obaj, bardzo dobrze wiemy, że to nie zadziała. Podsumowując: robisz to, co wcześniej zarzuciłeś mi, trollujesz :slight_smile:
ps. wracając do tematu - flagować może każdy. Nie chcesz pomóc bo wolisz pozycję nieustępliwego krytyka - ok, ale uwagi personalne po prostu sobie podaruj. Chyba, że musisz - to ok. Z takim parciem nie będę konkurował.

1 polubienie

Uspokuj się, napij sie piwa, wyluzuj. Piątek jest :confused:

2 polubienia

To powiedz mi Panie kolego na czym polega praca (lista obowiązków) moderatora na tym forum?

Po co? Przecież wiesz lepiej. Ale ok - zapiszę sobie na listę zadań i pogadamy tête-à-tête.

Bo by wyszły braki w wykonywaniu zadań moderatora :wink: wiem wiem, to robota za free, ale jak ktoś się jej podejmuje to trzeba zakasać rękawy i robić porządek w starych wątkach. Żeby pogadać tête-à-tête trzeba najpierw się spotkać, a do tego raczej nie dojdzie szybko.

Ja jestem spokojny jak nigdy, a przed zachodem słońca nie piję alkoholu

Oczywiście, że by wyszły. Wielka lista. Zawsze się tak dzieje, kiedy zestawia się wyidealizowane wyobrażenie z rzeczywistością… Dlatego tę technikę dyskusyjną zalicza się do trollingu :slight_smile: