Blokowanie stron,mimo połaczenia z internetem

Witam!

Piszę, na tym forum, bo jeśli Wy mi nie pomożecie, to już naprawdę nie mam pojęcia co dalej zrobić…

Niedawno(jakieś 2 tyg. temu zakupilem laptopa) następnie,kilka dni potem router. Przez pierwszy dzień wszystko elegancko śmigalo,ale następnego dnia zaczęły się z nim problemy. Podczas zwykłego użytkowania po pewnym czasie net zaczął przerywać i nie bylo to przerywanie polączenia, ale brak np. otwarcia stron. Musialem wtedy rozłączyć i połączyć sie jeszcze raz, zeby znów wszystko w pelni działało,jednak po 1h lub wcześniej znowu strony nie chciały sie wyświetlać, mimo iż cały czas pisze, że siła sygnału znakomita i jest połączenie… im dlużej, tym te przerwy zdarzają się częsciej…zrobiłem formatkę i było tak samo, pierwszy dzień i wszystko ok, a im dłużej od formatki, tym częsciej miały miejsca te przerwy…instalowałem wszystkie sterowniki, próbowałem też po formatce zainstalować tylko anty wira i wszystkie aktualizacje,aby sprawdzć, czy nic tego neta nie blokuje, ale wciaż to samo…juz naprawdę nie mam pojęcia, a jest to tak wnerwiający problem, ze masakra…

Dodam, że mam neostrade, a router AR-7084GA

Prosze o pomoc…

pzdr.

system mam xpka

Matesu ,

Poczytaj Konkretne tematy… ze zwróceniem szczególnej uwagi na pierwszy post. Proszę poprawić tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie. Proszę poprawić tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie.

Proszę poprawić pisownię w opisie problemu. W celu dokonania korekty proszę użyć przycisku Edytuj przy poście otwierającym ten temat.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało usunięciem tematu do Kosza.

nie podales jakiego masz windowsa ale zgaduje ze viste, zrob tak (z XP nie dziala):

znajdz w menu start “wiersz polecen” albo “cmd”, daj prawy i “uruchom jako administrator” i wtedy tam wpisz/wklej to:

jak nic nie da to daj na normal tak jak bylo:

Nikt nie ma pojęcia, co to może być?;/

Może karta sieciowa jest rozwalona, ale czy to możliwe w nowym laptopie? chyba pozostaje mi już tylko oddać go na gwarancje;/

Dlaczego zakładasz, że to wina notebooka, a może to wina routera.

Jeśli nie masz możliwości podmiany routera, sprawdź działanie notebooka u kogoś innego, kto ma możliwość łączenia się z netem bezprzewodowo.

Pozdrawiam

Zakładam,że to wina notebooka, ponieważ na stacjonarnym net śmiga bez zająknięcia,a na laptopie tak jak pisze;/

Zresztą to już jest 2gi router i ciągle to samo;/

Dzisiaj wpadnie kumepl z laptopem i sprawdzimy,czy na jego będzie śmigał bezproblemu.