Blokowanie stron,mimo połaczenia z internetem

(Matesx) #1

Witam!

Piszę, na tym forum, bo jeśli Wy mi nie pomożecie, to już naprawdę nie mam pojęcia co dalej zrobić...

Niedawno(jakieś 2 tyg. temu zakupilem laptopa) następnie,kilka dni potem router. Przez pierwszy dzień wszystko elegancko śmigalo,ale następnego dnia zaczęły się z nim problemy. Podczas zwykłego użytkowania po pewnym czasie net zaczął przerywać i nie bylo to przerywanie polączenia, ale brak np. otwarcia stron. Musialem wtedy rozłączyć i połączyć sie jeszcze raz, zeby znów wszystko w pelni działało,jednak po 1h lub wcześniej znowu strony nie chciały sie wyświetlać, mimo iż cały czas pisze, że siła sygnału znakomita i jest połączenie... im dlużej, tym te przerwy zdarzają się częsciej...zrobiłem formatkę i było tak samo, pierwszy dzień i wszystko ok, a im dłużej od formatki, tym częsciej miały miejsca te przerwy...instalowałem wszystkie sterowniki, próbowałem też po formatce zainstalować tylko anty wira i wszystkie aktualizacje,aby sprawdzć, czy nic tego neta nie blokuje, ale wciaż to samo...juz naprawdę nie mam pojęcia, a jest to tak wnerwiający problem, ze masakra...

Dodam, że mam neostrade, a router AR-7084GA

Prosze o pomoc...

pzdr.

system mam xpka

(Agatonster) #2

Matesu ,

Poczytaj Konkretne tematy... ze zwróceniem szczególnej uwagi na pierwszy post. Proszę poprawić tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie. Proszę poprawić tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie.

Proszę poprawić pisownię w opisie problemu. W celu dokonania korekty proszę użyć przycisku Edytuj przy poście otwierającym ten temat.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało usunięciem tematu do Kosza.

(boger) #3

nie podales jakiego masz windowsa ale zgaduje ze viste, zrob tak (z XP nie dziala):

znajdz w menu start "wiersz polecen" albo "cmd", daj prawy i "uruchom jako administrator" i wtedy tam wpisz/wklej to:

jak nic nie da to daj na normal tak jak bylo:

(Matesx) #4

Nikt nie ma pojęcia, co to może być?;/

Może karta sieciowa jest rozwalona, ale czy to możliwe w nowym laptopie? chyba pozostaje mi już tylko oddać go na gwarancje;/

(Golden Finger) #5

Dlaczego zakładasz, że to wina notebooka, a może to wina routera.

Jeśli nie masz możliwości podmiany routera, sprawdź działanie notebooka u kogoś innego, kto ma możliwość łączenia się z netem bezprzewodowo.

Pozdrawiam

(Matesx) #6

Zakładam,że to wina notebooka, ponieważ na stacjonarnym net śmiga bez zająknięcia,a na laptopie tak jak pisze;/

Zresztą to już jest 2gi router i ciągle to samo;/

Dzisiaj wpadnie kumepl z laptopem i sprawdzimy,czy na jego będzie śmigał bezproblemu.