Blokowanie stron, obrazkow

Witam, jestem nowym szukającym pomocy

Od jakiegoś czasu Firefox (Opera i IE też) są blokowane podczas przeglądania stron. Praktycznie nie otwierają sie obrazki a wiele stron z obrazkami nie jest otwierana do końca. Najgorzej jest na Onecie. Na pasku postępu najczęściej jest napis (róznie) łaczenie z my.adocean lub temu podobe; i trwa to wieki. Wyłączenie wszelkich zapór nic nie daje. Użyłem programów: avenger; ComboFix; HJTInstall; SDFix; SmitfraudFix; gmer; ewido anti-spyware;

Malwarebytes Anti-Malware; Ad-Aware; a-squared Free; jv16 PowerTools 2008; Registry Booster; SpybotSD - bez poprawy. Na wirtualnym systemie jest identycznie; na Ubuntu (ten sam komp) - jest OK.

Tu jest log z hijackthis : http://www.wklejto.pl/29648

gdyby Ktoś zechciał rzucić okiem byłbym wdzięczny.

Log z wirtualnego komputera (mam też log z ComboFix)

Pozdrawiam

Mariusz

P.S. Przepraszam jeśli coś nie tak zrobiłem (nowicjusz jestem)

W logu wszystko ok. Możesz jedynie w celu optymalizacji usunąć wpisy:

Zakładam że nie korzystasz z windows live messanger :slight_smile:

Zobacz cz w avascie 4 niema funkcji filtrowanie stron www, lub portu 80 (HTTP), lub blokowania reklam. Jeśli są to wyłącz je i zobacz czy strony będą się ładować normalnie. Trudno mi dokładnie powiedzieć lub Cię poinstruować ponieważ jak dotąd nie miałem zaszczytu poznać wszystkich funkcji avasta 4.

probowalem zupelnie wylaczyc zarowno avasta jak i zapore sygate - bez zadnych zmian.

Dodane 24.03.2009 (Wt) 23:35

Zakładam że nie korzystasz z windows live messanger :slight_smile:

Nie, nie korzystam z live mess; wyciecie wpisow tez nie pomoglo.