Blokowanie uTorrent'a

Witam.

Mam problem. Ponieważ filmy to moja pasja często je ściągam przeważnie programem uTorrent…

Jednak moja siostra jest uzależniona od internetu, a że torrenty trochę przymulają mi neta ta wyłącza program i filmy stoją w miejscu…

Mimo to, iż komputer włączony jest niemal cały dzień nic się nie ściąga :twisted: , a ja nie mogę tego przypilnować gdyż uczę się i pracuję…

Moje pytanie jest następujące: _ Czy jest jakiś program, który jest w stanie sprawić, że aby wyłączyć uTorrent’a należy wpisać hasło lub coś w tym stylu? Chodzi mi o brak możliwości wyłączenia programu przez osoby trzecie… _

PROSZĘ O POMOC!!!

moze sprobuj zalozyc siostrze drugie konto z ktorego bedzie korzystac, a to z torrentem zablokuj haslem

skoro komputer jest ciagle wlaczony,to mozesz tego sprobowac

powiedz jej najlepiej żeby nie wyłączała i tyle, co jej przeszkadza program, poza tym filmy ściąga się ale ręka i z półki w sklepie lub wypozyczalni a nie przez utorrent

Możesz spróbować ukryć działanie aplikacji, jeżeli nie masz na ekranie wskazań jakiegoś programu do monitorowania sieci.

W ustawieniach uTorrenta zaznaczasz: “Minimalizuj do traya” i “Zamykaj do traya”. Z kolei we właściwościach paska zadań i menu start, windy, ustaw ikonkę uTorrenta, jako “zawsze ukrytą”. Jest to jednak sposób, którego obejście jest dzicinnie proste, dla osoby jako tako znającej się na systemie. :slight_smile:

siostra nie słucha, a wielu filmów w sklepach się już nie dostanie… :frowning:

ale w wypożyczalniach pewno są i na allegro

dzięki pio… ale to krótkoterminowe rozwiązanie…

Dodane 12.02.2009 (Cz) 15:33

napewno masz rację devil, ale nie mam czasu chodzić po wypożyczalniach, a serwisowi Allegro niekoniecznie ufam…

Moze ten sposob bedzie Ci odpowiadal. Wejdz w ustawienia/glowne znajdz opcje blokada i ustaw tam skrot(np u mnie alt+u). Powoduje to minimalizacje utorrenta i znikniecie ikony z traya. Zeby go przywrocic wciskasz ponownie ten skrot. Niestety w menedzerze zadan program jest dalej widoczny.

Dodane 12.02.2009 (Cz) 15:39

Jeszcze powiedz jakie masz lacze, a dokladnie predkosc wysylania.

a wiesz może gdzie to sprawdzić? bo dopiero co się przeprowadziliśmy, internet już był i nie mam zielonego pojęcia jak sprawdzić prędkość… :oops:

Poprzez tą stronę;

http://www.speedtest.net/

ale masz czas ściągać i przy okazji udostępniać film, jak już to lepiej pobieraj w legalny sposób :stuck_out_tongue:

197kbit/s

To wejdz w utorrenta wcisnij ctrl+g i wybierz rodzaj polaczenia na xx/192k. To ustawia mniej wiecej optymalnie utorrenta dla twojego lacza.

dzieki bishop… =D>