Blokowanie zmian w rejestrze przez rezydenta Spybot -S&D

SIEMKA. Mam takie pytanie dlaczego rezydent Spybot-S&D wyświetla mi okienko że zauważył zmiane w rejestrze najsześciej w Start Page. dzieje sie tak zawsze jak otwieram po raz pierwszy od urochomiena neostrady jakąś strone www, albo odbieram poczte, dzieje sie też tak gdy pobieram lub ściągam jakieś pliki najczęściej programy. Na dodatek te okienko nie otwiera sie do końca nie widze co pisze na przycisku pierwszym od prawej gdy naciskam któryś z pozostałych lub x to rezydent blokuje tą zmiane w rejestrze . To dobrze czy źle a może w ogóle wyłączyć rezydenta , ?? co to są te zmiamy w rejestrach? ?? ?? ??

Programy coś sobie dopisują coś tworzą. Niestety jest to często oznaka robaków, trojanów i innych.

Podejrzewam że aplikacja od TP próbuje zmienić Ci stronę startową na wp.pl i to wychwytuje spybot :wink:

Rezydenta nie wyłączaj jeśli Ci to nie przeszkadza.

Masz jakiegoś antywirusa? Firewall też by się przydał.

Dodatkowo przeskanuj system na możliwą obecność syfu w systemie (panda online, symantec online, ad-aware)

Pomimo iż odpowiedź padła to kiedyś padła wyczerpująca wypowiedź, która powinna wszystkich przekonać do usunięcia aplikacji wanadoo czyli tej niebieskiej od TP :mrgreen: :wink:

Mam avasta i używam ad adware, ajako firewall : outpost. Pytanko czy aplikacja dostepowa neostrady to takie małe okienko z opcjami : poczta , moje pliki itd.?

Tak, to ta aplikacja.

Usuń ją i postępuj tak jak wyżej zostało napisane :slight_smile:

a czy te zmiany nie rozwalą neostrady i czy nadal bede sie przez nią łączył

Mi się też to okienko nie otwiera do końca ale jak kliknę na fragment lewego przycisku to znaczy że pozwalam na zmiany, a fragment prawego zabraniam.

:slight_smile:

Ta aplikacja jest szczerze mówiąc zbędna. El presidento bardzo ładnie napisał co nie co o niej.

Skonfiguruj wszystko tak jak napisałem w pierwszym poście.

Wszystko będzie działać tak jak powinno, szybciej, rachunek przyjdzie taki sam (pewnie się o to zapytasz więc od razu piszę) :wink: