Blokownie sie pamięci

Mialem na to nie odpowiadac, bo troche mnie zdenerwowalo lekcewazace podejscie Chaosa do sprawy - mowiles, ze “Chaos zawsze czyta” a widac, ze nie czyta, bo pierwsza rzecza, ktora sie sprawdza jest obciazenie systemu przez poszczegolne aplikacje, masz to gdzies - OK, Twoja sprawa, ale niestety musze Ci zmartwic, piszesz: “musze ram dokupic”. Ja mam od niedawna 512, wczesniej 256, i sluchalem muzyki z CD i inne i mialem Norton Antyvirus na autoprotect i wszystko dzialalo plynnie. I nie zauwazylem zebym sie przesiadl z “malucha” na Porsche, tylko ponad 200 zl. mniej w portfelu. Wiele osob korzysta z internetu na duzo gorszym sprzecie i nic im sie nie wiesza.

Akurat sprawdzałem ociążenie systemu ale nie miałem włączonego winampa. Sorry jesszcze raz za kłopot :(. Nie zdawałęm sobie sprawy że głubi winamp i to z seri 2.xx moze mi aż tak zawalać pamięć. Zresztą to prawda że format jest najlepszym lekarstwem raz na jakis czas aby odmłodnić kompa. Dzięki jeszcze raz

Pozdro

Nic sie nie stalo, zaden klopot, mimo ze napisalem tak jakby sie cos stalo. Format nie jest rozwiazaniem, sprawia tylko, ze przez jakis czas masz w komputerze system i mala liczbe programow. Sztuka w tym by zmusic system do prawidlowego dzialania z konfiguracja jaka posiadasz, a nie w tym by dorzucac mu (systemowi) cos z nadzieja, ze mu sie polepszy. Twoj sprzet ma, jak na moje oko, lekko ponad rok, poczytaj posty a zobaczysz jak wiele osob bezproblemowo pracuje na duzo starszym sprzecie. Pozdrowienia

Co racja to racja, to racja. Mam trzylatka

z Win98SE ( RAM 160 , Celeron 600,

dysk 10 GB) - z tym, że w ogóle nie gram.

PS.

Fomat był raz - rok temu.