Blokujące się sekcje W,A,S,D w klawiaturze

Cześć

Od niedawna moja historyczna już klawiatura Y-ST39, marki - Logitech, stawia opór przy wciskaniu odpowiedniej kombinacji klawiszy. Na samym początku zauważyłem to grając w CS:GO kiedy to po wciśnięciu kombinacji W+D moja postać nie chciała poruszać się na ukos, w tym przypadku w prawo. Z kolei kombinacja A+D (w lewo) nie stwarzała problemów. Po zmianie ustawień klawiatury w grze na. układ strzałek problem pojawia się natomiast przy kombinacji ⇐ + ⇓ .

Drugim przypadkiem jest np. to ,że kiedy chcę usunąć od razu jakiś plik używając kombinacji shift+delete nic się nie dzieje a komputer produkuje taki jednorazowy dźwięk (przy dłuższym przytrzymaniu on się powtarza). Zaznaczam, że od czasu do czasu czyszczę ją, wyciągając wszystkie klawisze, Wiem, że klawiatura ma już swoje lata, ale do tej pory śmigała na prawdę bezproblemowo. Mam plany co do nowego sprzętu i zapewne to rozwiąże całe zajście. Aczkolwiek może to nie być wina samej klawiatury.

Kabel od klawiatury jest OK. Mam małe zastrzeżenia co do jednego pinu z wtyku, który trochę sie wykrzywił  ( port PS/2 ) .

Dźwięk tutaj:

zbyszek94 , zapoznaj się, proszę, z tym poradnikiem i stroną, a następnie - korzystając z przycisku Edytuj (na dole pierwszego posta po lewej stronie) - popraw tytuł wątku tak, by mówił konkretnie o problemie. Poprawnie zatytułowany wątek zwiększa szansę na uzyskanie szybkiej pomocy. Zignorowanie tej prośby będzie skutkować przeniesieniem tematu do kosza.