Blouetooth

Witam wszystkich, posiadam Asus r556lj i szukam Bloutooth do windowa 10 do sprzętu, a na razie trafiam na strony zawirusowane bo mój program antywirusowy blokuje dostęp.a zleży mi na posiadaniu tego sterownika, dziękuję za poświęcony mi czas. Pozdrawiam Sławek z Bydgoszczy.

Win 10 x64
http://dlcdnet.asus.com/pub/ASUS/nb/DriversForWin10/Bluetooth/Bluetooth_Realtek_Win10_64_VER14887082616.zip

pisze się Bluetooth - niebieski ząbek tak trudno zapamiętać lub skojarzyć ?
poprawcie tytuł

Witaj gaduło, przykro się czyta Twoje rady, ja jestem po udarze i dwu miesięcznej śpiączce i tak dobrze że żyje i gadam z Tobą. Tak przyznaje że popełniłem błąd. “A” nie dodałem że po tym wszystkim cierpię jeszcze na podwójne widzenie. życząc Ci zdrowia i długowieczności pozdrawiam z Bydgoszczy.

Przepraszam Ciebie @slawas.
Zabawy w moderatorów lądowały w śmietniku, jeszcze od młodego trolla i spamera, to była zasada.
Liberalizm nastawiony na ilościowy wyznacznik postów, to nowy pomysł, a stare dobre porządki władza udusiła już w grudniu. Teraz “gosciu” przejmuje patyk i wytyka, zapominając o grzeczności. Swojego zdania (upominającego) - też nie zaczął z dużej litery, dał spację przed wykrzyknikiem, drugie zdanie też dał z małej litery i nie zakończył kropką.

Małość ortograficzna wylazła i bodzie, a poucza, bo teraz wolno. Ale to także obraz bezradności władzy, albo jakiś pokrętny cel uczynienia z forum miejsca publicznego, jakiejś kłótliwej elektrody, przeładowanego onetu spamem i reklamami i tam takie…

Witam, jest ok mi krzywdy nie zrobił ale trochę wkurzył bo nie widać do kogo się pisze wypisuje bzdury i obraża, życząc zdrowia serdecznie pozdrawiam Sławek z Bydgoszczy

1 polubienie