BLUCONECT-zrywanie połączeń

Mam wielki problem technicy z ery rozkładają ręce.

Ciągle zrywa mi połączenia ,zasięg na 2-3 kreski prędkośc GPRS 24,4KBPS KATASTROFA POMOCY JAK ZWIĘKSZYĆ PRĘDKOŚĆ, i żeby nie zrywało połączeń.

Najwieksz predkość to max 54kbps , w mieście nie ma problemu z zasięgiem , tutaj mam antenę dodatkowo miała wzmacniać sygnałi nic nie pomaga,

Technicy rozkładają ręce a my mamy pomóc ?? :expressionless: :x Jak masz słaby sygnał to nic nie poradzisz,możesz jedynie wyprowadzić się gdzieś w okolice nadajnika

ale jeśli nawet prędkość spada do zera to z wykonywaniem połączeń telefonicznych z kompa nie ma problemu

posiadam siemens es 75 też mi zrywało ale znalazłem na to sposób uruchamiam emula ale tylko uruchamiam nie pobieram nic i połączeń nie zrywa zauważyłem że modem musi cały czas pracować wtedy problem znika i działa bez zarzutu spróbuj u mnie pomogło co do zwiększenia prędkości jeszcze tego nie rozgryzłem choć instalowałem już różne programy nic nie pomaga może ktoś się znajdzie kto nam pomoże pozdrawiam golfik612 :wink:

ok dzięki spróbuje ale musze podpiąć sie pod neostrade i ściągnąć bo tu nie ma szans :slight_smile:

to dziadostwo to porażka życia ,na wsiach i małych miasteczkach używając to dziadostwo można dostać zawału serca .Był u mnie kuzyn z Nokią 6011 to internet działał u niego jak neostrada.Spróbuj pomieszać w ustawieniach przy limicie przesyłu danych ,ja zrobiłem na minimalne ( 4800) może to pomoże ,ale ogólnie to szajs ,pozdrawiam