Blue screen. 0x0000008e itp. itd

Ogólnie mam dość duży problem.

Blue screen i błędy…przeróżne. Najczęściej jest to błąd 0x0000008e, ale jest tez i czasami 0x0*A itp itd…

Błąd wyświetla się kilkanaście razy dziennie i jest to zawsze przy pracy z internetem. Czy to przeglądanie stron, czy granie online czy ściąganie plików z sieci…

Szukałem tego problemu w google…

Wchodziłem na strone microsoftu…

Efekt…mierny. Owszem błąd był już spotykany ale na windowsie xp a nie na Viscie. Wszędzie praktycznie pisze, żeby ściągać Service paca… :frowning: No niestety vista jeszcze go nie ma :frowning:

Na jednym forum otrzymałem taką odpowiedź:

Troche szkoda mi tych 6 h no ale jak powiecie żeby to zrobić no to trudno się mowi.

Jeżeli zgadzacie się z przytoczoną wypowiedzią to jeszcze mam jedną prośbę… Mam obraz płyty ISO. W przytoczonej wypowiedzi żeby wypalić ten obraz… Chodzi o to, żeby nagrać ten jeden plik na płytkę? Czy to może się jakoś ‘rozpakowuje’ tak jak np. spakowane pliki a następtnie jej zawartość można nagrać? Jeżeli tak to jak to zrobić, w jakim programie bo szukałem podobnych opcji w nero ale nie doszukałem się :wink:

Mam nadzieję, że mi pomożecie :slight_smile:

Pozdrawiam!

Achmes.

o ile dobrze pamiętam w nero w menu plik powinna być opcja “nagraj obraz iso”, ew. w innej wersji w menu nagrywarki…

cytowany link prowadzi do archiwum zip ale gdy go rozpakujesz masz już plik iso gotowy do nagrania - wybrania w oknie otwierania pliku z poprzedniego akapitu - po wypaleniu odpalasz kompa z tej właśnie płyty - test rozpocznie się automatycznie - najlepiej zostawić go na noc, wtedy chyba mniej będzie przeszkadzało te min. 6h

jeśli masz pamięć w kilku kościach - możesz test przeprowadzić na każdej z nich osobno wyjmując pozostałe - pojedynczy test potrwa trochę dłużej a gdy coś (nie)stety znajdzie - będzie wiadomo w której pamięci

Wejść w Start wpisać adm wyświetli ci się Narzedzia Administracyjne , a następnie Narzedzia diagnostyczne pamięci

up@

Nic nie wykryto.

Alex_V

Czuje się troche niezręcznie jak uświadamiacie mi jak dużo nie wiem :stuck_out_tongue_winking_eye:

Chyba jestem jednym z typów tych ‘głupszych’.

Nie wiem czy mam pamięć w kilku kościach i jeżeli tak to jak to wygląda żeby to wyjąć :-p

Proszę o wyrozumiałość ;-p

Dopiero dzieciak ze mnie ;-D

mialem cos takiego widocznie takie informacje mowia o sprzetach kompa u mnie plyta glowna sie spalila :stuck_out_tongue: