Blue Screen 0x000000b7

Cześć. Ostatnio ma moim komputerze jest wyświetlany BSOD błędu 0x000000b7. Jestem w tym zielony więc posłużę się punktami: 

  • Czy w ostatnim czasie dokonywana była zmiana konfiguracji sprzętowej komputera (np. wymiana zasilacza)?  - Tak, dysku
  • Czy niebieskie ekrany z błędami pojawiają się zawsze w określonych okolicznościach, np. podczas grania? - Przy uruchamianiu komputera
  • Kiedy orientacyjnie rozpoczęły pojawiać się problemy?  - Po zmianie dysku
  • Czy w ostatnim czasie, tj. mniej więcej w momencie kiedy rozpoczęły się problemy, były instalowane aktualizacje oprogramowania i / lub nowe oprogramowanie? -  Moim zdaniem nie. Bym o tym wiedział :stuck_out_tongue:
  • Czy w trybie awaryjnym wszystko jest w porządku? Aby uruchomić system w trybie awaryjnym, uruchom komputer i naciskaj na klawiaturze F5 i / lub F8 do czasu ujrzenia następującego ekranu, a następnie - korzystając ze strzałek “góra”, "dół’ na klawiaturze, wybierz z listy “Tryb awaryjny” i naciśnij Enter. - Niestety gdy wchodzę w tryb awaryjny jest blue screen :frowning:
  • Czy zauważyłeś coś Twoim zdaniem istotnego, co może mieć znaczenie dla problemu, np. laptop  jest gorący z lewej strony w momencie gdy jest wyświetlany bluescreen, albo na klawiaturę coś się wczoraj wylało? - Nie,wszystko jest w porządku :wink:
  • Jeżeli posiadasz zdjęcie pokazujące (zawierające) bluescreen - przedstaw je. - Niestety nie mam, ponieważ gdy jest bluescreen to komputer się od razu restartuje.

Dodam jeszcze, że nie posiadam płyty instalacyjnej. Mam możliwość pobrania plików, wgrania na pen drive i uruchomić z niego. :p 

Proszę o pomoc!

Pozdrawiam

Uszkodzone pliki systemowe :http://www.pcrpr.com/error-code-0x000000b7-fix.php 

Ja nie przenosiłem:p Kumpel mi go przenosił