Blue screen 116 1045

Siemanko
Od miesiąca mam bs nie wiem sam dlaczego potrzebuje pomocy bo troszkę mało się znam na komputerach, a bardzo potrzebuje komputer do pracy i nie tylko. To tak gdy gram w gry to po 5-10min wyłącza mi się komputer i restartuje się taki komunikat się pojawia się
Podpis problemu:
Nazwa zdarzenia problemu: BlueScreen
Wersja systemu operacyjnego: 6.1.7601.2.1.0.256.48
Identyfikator ustawień regionalnych: 1045

Dodatkowe informacje o problemie:
BCCode: 116
BCP1: FFFFFA80156751C0
BCP2: FFFFF88005F1CB78
BCP3: FFFFFFFFC000009A
BCP4: 0000000000000004
OS Version: 6_1_7601
Service Pack: 1_0
Product: 256_1

Pliki pomagające opisać problem:
C:\Windows\Minidump\010521-14445-01.dmp
C:\Users\User\AppData\Local\Temp\WER-189853-0.sysdata.xml

Przeczytaj w trybie online nasze zasady zachowania poufności informacji:
http://go.microsoft.com/fwlink/?linkid=104288&clcid=0x0415

Jeśli zasady zachowania poufności informacji w trybie online nie są dostępne, przeczytaj nasze zasady zachowania poufności informacji w trybie offline:
C:\Windows\system32\pl-PL\erofflps.txt

Użyłem programu bluescrenview
i coś takiego mamblad.txt (2,1 KB)

Proszę o pomoc co mam zrobić i z góry dziękuję

… a nie jest to jakieś komputer dziadek? Nie wnikając proponowałbym: LiveCD + LInuks+ test obciążeniowy. Jak wysypie się, to pada karta ewentualnie zasilacz, jak będzie stabilnie, to sterowniki W10.

Osobiście stawiam na kartę typu gtx 550 czy Radeon 7970, która właśnie mówi bye bye. :slight_smile:

Karta graficzna nvidia quadto 4000, a komputer hp z600 workstation, ja bym dawał że sterowniki lub moze karta graficzna, bo komputer mam już 3 lata i nigdy tak się nie było

Komputer nie ma 3 lat, a 10, quadro 4000 to 2010 rok. Podobnie reszta, a dodatkowo masz serwer nie, nie komputer domowy, co może tez jakieś problemy powodować z grami. :wink:
Najlepiej byłoby przełożyć kartę do innego komputera, ale stawiam, że objawy się powtórzą… :wink:

o kurcze tego nie wiedziałem, przepraszam za błąd mój. Wiec stawiasz, że w komputerze jest problem z karta graficzną?

Jeżeli nagle zaczęły się problemy i wysypuje błędy podczas gry, tak po kilku minutach, to może to być kwestia karty. Możesz jeszcze dla spokoju sprawdzić, czy w międzyczasie sterowniki nie były aktualizowane… ale podstawa to dla mnie nadal: karta do 2 komputera i stress test. :slight_smile:

Nie bałbym się jednak, że padła, dla Twojej oszczędności nawet byłoby lepiej, ta obecna żłopie bodaj 140 watów, a ma wydajność niższą od czipów zintegrowanych we współczesnych procesorach. :slight_smile: