Blue screen a potem reset

Witam mam problem z komputerem a mianowicie co jakiś czas pojawia sie blue screen odlicza do 100 a potem sie komputer restartuje. Powtarza się to jakieś 4/5 razy pod rząd. Czyściłem go z kurzu jakieś kilka dni temu, na początku myślałem że to zasilacz ale chciałbym się upewnić.

Daj screenshota tego BSODa.

http://imageshack.us/photo/my-images/259/p1030589.jpg/

Gdzie niby ten obrazek? Zamiast wstawiać zdjęcie, podaj pierwszy ciąg znaków występujących po słowie stop, które znajduje się w lewym dolnym rogu.

0x00000077 (0xc0000185, 0xc0000185, 0x00000000, 0x0202a000)

Do sprawdzenia masz przede wszystkim dysk pod kątem błędów oraz wirusów, i pamięć RAM, ponieważ ten bsod może oznaczać między innymi uszkodzenie RAMU, albo zawirusowanie sektora zerowego dysku twardego(tzw. MBR), w którym zapisany jest kod odpowiedzialny za inicjację startu systemu operacyjnego, oraz tzw. tabela partycji, w której zawarte są zawarte wszystkie informacje związane z utworzonymi partycjami na dysku. Pamięć ram sprawdzisz programem memtest, natomiast dysk programem MHDD.

a jak bym przeinstalował windowsa albo zrobił nakładkę czyli zainstalował jednen na drugi nie pomogło by… ?

Jak już to format i instalacja od nowa + uruchomienie konsoli odzyskiwanie i wpisanie polecenia fixmbr, ale to tylko pomoże na wirusa. Jeżeli jest to wina logicznego uszkodzenie dysku, lub ramu, format nic tu nie da. Dokładnie musiałbyś zrobić tak, że najpierw odpalić konsolę odzyskiwania(klawisz r zarasz po wciśnięciu dowolnego klawisza i załadowaniu plików instalatora), wpisac fixmbr, zatwierdzić enterem, zresetować kompa, ponownie zabootować z cd i dopiero sformatować c: i wgrać system. Jeżeli problem po formacie będzie się powtarzał, to tak jak pisałem sprawdź RAM i dysk pod kątem błędów i w przypadku błędów podmień PSU, ponieważ nie zawsze przyczyną jest to, na co wskazuje bsod. Ja na przykład miałem przy instalacji miałem błąd wskazujący na dysk, a okazało się, że to chyba przez zaśniedziałe styki w gnieździe zasilania mobo, bo po przeczyszczeniu Windows wgrał się bez problemu.