Blue screen , dziwny komunikat

Witam.

aed82e1de5a9ab6fm.jpg

Wyskoczyło mi coś takiego:o Może mi ktoś wyjaśnić o co chodziło. stało się to przy wysyłaniu udostępnionego folderu do innego komputera.

Aby dowiedzieć się więcej, czego dotyczył bluescreen, odczytaj plik DMP. Zrób to wg tej instrukcji :arrow: Klik

Daj raport na forum wg tych zasad :arrow: viewtopic.php?f=16&t=253052

Sprawdź teraz, czy są jakieś pliki DMP.

Zrób reset Biosu: viewtopic.php?f=7&t=267235

Sprawdź pamięć programem Memtest86+.

a gdzie są pliki dmp w vista? w xp wiedziałem

troiP , popraw tytuł tematu, używając przycisku ac7a4cd89050aa6e.gif

W menu start->uruchom->wpisz:

%systemroot%/minidump

nie może odnaleźć tego

W katalogu windows, folder minidump.

mówię już po raz któryś że w vista w folderze windows nie mam takiego katalogu!!

Czyżby? http://img513.imageshack.us/my.php?imag … nieee8.jpg

sam zobacz:)widać że mi nie wierzycie, sam jestem tym zdziwiony że tego folderu nie ma bo w xp go miałem, ale przyszedł czas na viste i się dobro skończyło

67857940eb7953ca.jpg

Widocznie nic nie zostało zapisane, zresztą sam bluescreen też jest dość dziwny.

Sprawdzałeś pamięć oraz resetowałeś Bios?

Następnym razem po tym błędzie wejdź do dziennika podglądu zdarzeń i zobacz co w tym czasie powoduje błędy.

tak zresetowałem bios, sprawdziłem pamięć, w rejestrze zdarzeń mam błędy ale dotyczące tylko problemu z grami ale o systemowych błędach nic nie ma. no wiem że dziwny bo tak nie wyglądają blue screeny.

HARDWARE MALUFECTION- z tego co ja rozumiem to coś z dyskiem twardym, zrób odczyt smart i sprawdź dysk pod kątem batsectorów (nie pamiętam tego program do tego niech ktoś inny poda).

Podaj odczyt danych SMART dysku z programu HD Tune, zakładka Health.

Przeskanuj także dysk na bad sektory (zakładka Error Scan).

wszystko ok w zakładce Health. żadnych uszkodzonych sektorów ani błędów