Blue Screen gdy mocno obciążę system

Od jakiegoś czasu gdy obciąże system kilkoma programami to wywala mi błąd. W7 64 laptop Hp DV5

Wstaw link do screena z HWMonitor (w spoczynku i pod obciążeniem)

Spoczynek

Praca

Dodane 22.09.2013 (N) 18:45

Praca

Dodane 22.09.2013 (N) 18:49

Spoczynek

manfred1 zapoznaj się z zasadami wklejania logów na forum: obowiazkowe-logi-t253052.html

a następnie dokonać edycji postu.

W przeciwnym razie temat trafi do Kosza.

Screen w sensie zrzut ekranu (print screen) http://www.zrobtosam.malutki.pl/jak_printscreen.html

Dodane 22.09.2013 (N) 19:15

Opisane objawy wskazują na przegrzewanie się laptopa lub w gorszym przypadku uszkodzenie podzespołu.

Wiem że sie przegrzewa bo chodzi jak sieczkarnia w całym domu słychać jak pracuje.

Czyli trzeba wyczyścić układ chłodzenia, wymienić pastę termoprzewodzącą lub/i thermopady.

Jutro oddaję do serwisu. Przeglądałem gdzieś na forum jak się rozbiera mojego dv5 i chyba za dużo roboty dla laika.

Dodane 24.09.2013 (Wt) 22:19

Niestety odebrałem laptop nie dość że da przyciski nie działają znaczy się nie ma charakterystycznego kliknięcia to jeszcze laptop jest tak złożony jakby serwisant upchał wszystko do środka. Klawiatura jest lekko wybrzuszona no masakra jakaś. Laptop chodzi ciszej ale niestety dalej wyskakuje blue scren. Koles powiedział ze to problem dysku ze niby są bad sektory i on więcej nic nie może zrobić.