Blue screen i i komp się wyłącza

Witam, otóż dziś na brata komputerze gdy chodziłem sobie po Facebook-u, i nagle pojawiło mi się niebieskie tło z napisami, i komputer się wyłączył to znaczy, komputer chodził ale tak dziwnie pykał co parę sekund, ale na monitorze nic nie było czarny ekran. Wyłączyłem go z zasilania i po paru minutach włączyłem znów i chodził normalnie. Nie wiem co jest grane, komputer po formacie, jeszcze przed tym błędem go czyściłem trochę w środku bo był zakurzony ale bardzo ostrożnie, raczej tam nic nie uszkodziłem, no ale sam nie wiem, doradźcie coś, co mam zrobić i czy może mi się jeszcze kiedyś tak zdarzyć. Z góry dziękuję :smiley: :smiley:

Microsoft Windows XP

Profesional

Dodatek Service Pack 3

Komputer

Intel® Core2 Duo CPU

E6550 @ 2.33GHz

2.33 GHz. 4.00GB RAM

Rozszerzenie adresu fizycznego

Grafika

NWidia Ge Force 8600GT

Po dociskaj wszystkie taśmy, pamięci ram i kartę.

Oczywiście z rozwagą :wink:

Najprawdopodobniej podczas czyszczenia mogły się lekko wypiąć.

Sprawdź też temperaturę na podzespołach i obroty wiatraków.

Microsoft Windows XP

Profesional

Dodatek Service Pack

Ale jaki SP to już nie piszesz.Przeskanuj MBAM po jego aktualizacji.

Wszystko jest wy dociskane, ale wczoraj jeszcze zaobserwowałem kartę graficzną, i jak ją dotknąłem to była bardzo gorąca a pod nią co jest ten wiatraczek chłodzący to on w ogóle się nie włącza, może to przez to.

chyba ze wirusy ale, raczej ich nie mam;/

Proszę zmienić temat na konkretny, opcja EDYTUJ i popraw.JNJN

Dlatego napisałem wyżej żebyś spojrzał na temperatury podzespołów podczas “stresu” :wink:

Ale obstawiam, że coś nie jest dobrze dociśnięte bądź spaliła się część na grafice.