Blue screen i reset


(Tomekwijacki) #1

Witam. Posiadam Windows 7 x64 od kilku dni nie chce się uruchomić ( podczas ładowania resetuje się ) kilka miesięcy temu miałem podobny problem ale zrobiłem formata myśląc że to rozwiąże problem jednak się myliłem. Próbowałem odzyskiwania, uruchomienia z ostatnio działającymi ustawieniami a nawet w trybie awaryjnym ale ciągle występuje reset. Gdy ustawiłem żeby nie resetował się po wystąpieniu proplemu wyskakuje blue screen :

STOP: c000021a Fatal System Error

The initial session process or system process terminated unexpectedly with a status of 0x00000000 (0xc0000001 0x001004b0).

The system has been shut down.

Co mam zrobić?


(Firewolf2) #2

Jak dla mnie są dwie opcje albo system który instalujesz jest uszkodzony albo masz problem ze sprzetem


(onegumas) #3

Może to być jakiś błąd systemu, typu rejestr lub problem z pamięcią ram. Sprawdź pamięć programem typu MemTest.


(Piotrkijak) #4

Zax93 , a co to, masz bana na google?

http://www.google.pl/search?hl=pl&lr=&c ... =&gs_rfai=


(Łukash) #5

Zax93 , poczytaj > pobierz > wypal > użyj narzędzia o którym mowa tu [http://www.fixitpc.pl/index.php?/topic/ ... st__p__286](http://www.fixitpc.pl/index.php?/topic/54-windows-re-dysk-odzyskiwania-systemu/page view findpost p 286) <- Windows 7 Recovery Disc x86 / x64 Edition > Narzędzie do naprawy systemu podczas uruchomienia / Startup Repair


(Tomekwijacki) #6

Robiłem wszystko co podałeś w linku lecz to nie pomogło. Używałem tej samej płytki z której zainstalowałem windowsa ale mimo to pokazywał że opcja odzyskiwania systemu jest niezgodna z wersja systemu Windows. Jakieś inne pomysły?


(Łukash) #7

Opcja Przywracanie systemu (?) bądź temat tu http://www.fixitpc.pl/