Blue screen i reset

Witam. Posiadam Windows 7 x64 od kilku dni nie chce się uruchomić ( podczas ładowania resetuje się ) kilka miesięcy temu miałem podobny problem ale zrobiłem formata myśląc że to rozwiąże problem jednak się myliłem. Próbowałem odzyskiwania, uruchomienia z ostatnio działającymi ustawieniami a nawet w trybie awaryjnym ale ciągle występuje reset. Gdy ustawiłem żeby nie resetował się po wystąpieniu proplemu wyskakuje blue screen :

STOP: c000021a Fatal System Error

The initial session process or system process terminated unexpectedly with a status of 0x00000000 (0xc0000001 0x001004b0).

The system has been shut down.

Co mam zrobić?

Jak dla mnie są dwie opcje albo system który instalujesz jest uszkodzony albo masz problem ze sprzetem

Może to być jakiś błąd systemu, typu rejestr lub problem z pamięcią ram. Sprawdź pamięć programem typu MemTest.

Zax93 , a co to, masz bana na google?

http://www.google.pl/search?hl=pl&lr=&c … =&gs_rfai=

Zax93 , poczytaj > pobierz > wypal > użyj narzędzia o którym mowa tu [http://www.fixitpc.pl/index.php?/topic/ … st__p__286](http://www.fixitpc.pl/index.php?/topic/54-windows-re-dysk-odzyskiwania-systemu/page view findpost p 286) <- Windows 7 Recovery Disc x86 / x64 Edition > Narzędzie do naprawy systemu podczas uruchomienia / Startup Repair

Robiłem wszystko co podałeś w linku lecz to nie pomogło. Używałem tej samej płytki z której zainstalowałem windowsa ale mimo to pokazywał że opcja odzyskiwania systemu jest niezgodna z wersja systemu Windows. Jakieś inne pomysły?

Opcja Przywracanie systemu (?) bądź temat tu http://www.fixitpc.pl/