Blue Screen kilka razy na dzień

Witam. Od wczoraj zaczęło mi wywalać często Blue Screeny. Dzisiaj w ciągu 10 minut wywaliło 4 razy chwile po starcie systemu. Za każdym razem jest to inny błąd

. Dodam że po restarcie system ma problemy z uruchomieniem się, pomaga wyłączenie zasilania na 1-2 min.

Dziś po kilku blue screenach postanowiłem przywrócić system poprzez wciśnięcie f8. Jak na razie 15 min bez BS ale przestały działać wszystkie programy. Wyskakuje komunikat ,nieprawidłowe dane’’
Próbowałem programu Blue Screen Viewer ale ten sam komunikat co wyżej.


Sprawdź stan pamięci RAM programem memtest.
Po pobraniu nagraj obraz iso na płytę. Włóż płytę do pc na którym występują problemy i wybierz w biosie uruchamianie z CD, test uruchomi się automatycznie.

A konfiguracja kompa to?

Co robiłeś wcześniej?

Standardowo sprawdź:

  • temperatury, konserwacja i przegląd kompa
  • jw pamięć
  • wrzuć scren smart dysku z najnowszego HD Tune Pro

Więc tak:
Nie mogę odpalić na komputerze żadnego programu, ani zainstalować czy nawet uruchomić z pendrive w wersji portable. Wyskakuje błąd ,nieprawidłowe dane’’. Stało się to po przywróceniu systemu. Nie działa nawet windowsowa konsola, i inne programy systemowe.
Temperatury sprawdzane wczoraj przed przywróceniem systemu, wszystko ok.
Dysk jest nowy, ma dopiero miesiąc.
Wczoraj przed przywróceniem systemu wyskoczył taki błąd podczas uruchamiania systemu:


Aktualnie sprawdzam pamięci programem memtest, trwa to już prawie 5 godzin ale już widzę że kość lub kośći do wymiany (mam 4x1Gb). Tak wygląda wynik jak na razie:
Jest jakaś możliwość naprawy tego błędu ,nieprawidłowe dane’’ czy tylko reinstal systemu zostaje?

Pamięć przetestuj memetest86 pojedyńczo w I banku.

Moduły takie same? czy różne?

Jutro zacznę testować po jednej kości. Mam 2x 1gb jednego producenta i 2x 1gb jakiejś badziewnej produkcji:)

Musisz wyeliminować uszkodzone moduły.

Układ musi zostać taki: 1 moduł w I banku, dwa lub cztery.

Uszkodzona kość wyjęta. Tylko dalej nie wiem czy jest możliwość naprawy tego błędu:

Programy te były zainstalowane przed zrobieniem punktu przywracania systemu. Działa tylko kilka aplikacji i gier. Nie ma nawet możliwośći odinstalowania tych programów ani zainstalowania nowych, za każdym razem ten błąd.

W takiej sytuacji jak pamięć była uszkodzona postaw świeży system+sterowniki do płyty + reszta.

Wcześniej chce zobaczyć cały smart dysku - program obojętny lub MHDD funkcja F8.

Oto smart dysku:

Wrzuciłeś nie cały: Press…

Dysk prawie nowy.

Dalej nic nie było, po kliknięciu wróciło do wyboru dysku.