Blue Screen który często się powtarza

aha rozumiem, no to w takim razie wygląda na to jak by się vista po psuła po 5 miesiącach, ale to nie możliwe poniewaz zrobiłeś formata i nadal to samo… więc ciężko mi powiedzieć czym to jest spowodowane, zasilacz masz pierwszej klasy więc odpada. a czy może nie podkręcałeś procesora? ja gdy podkręcę procesor to kurcze vista szału dostaje i też mi się pojawiają blue screeny… to jedyne co zauważyłem i wiem już od czego to jest…

Procesora nie podkręcałem. Ale dzisiaj zabrałem się jeszcze raz do przeglądania wszystkiego i zmniejszyłem napięcie dla pamięci. Jak na razie pomogło - żadne niebieskości się nie pojawiają :wink: Zobaczymy, wygląda na to, że jednak tu wyskoczył mi jakiś konflikt, chociaż dziwi mnie, że dopiero teraz.

zwiększyłem miało być

jaki konflikt ci wyskoczył? powinno być ok, jak coś to odśwież temacik. :slight_smile:

Na razie jest OK. Sprawdziłem pamięci memtest86 i niby dobrze… (ale tylko dwa cykle, dzisiaj puszczę na całą noc), dla pewności porobię jeszcze inne testy. Prawdopodobnie domyślne ustawienia (bo takie miałem) okazały się za małe… Dzięki wszystkim za rady :slight_smile: