Blue screen laptop Dell XPS L702X

Witam, od jakiegoś czasu w lapku wyskakuje mi blue screen, jest tak że jeśli laptop stoi pare godzin i go włącze to wtedy jest bluescreen, a jeśli resetuję laptka to go niema, wygląda on tak:

14004249433379815407_thumb.jpg

dodam że nie bardzo pamietam od kiedy to jest i czy w tym czasie instalowałem coś, ale jestem pewien że miałem problemy z myszką nabluetooth i kombinowałem ze sterownikami troche, i od tamtej pory myszka działa ale w menedżerze urządzeń jest ciagle coś takiego:

60720416031976478313_thumb.jpg

czy ktoś potrafi mi pomóc bo jest to dość wkurzające, dziekuje i pozdrawiam.

acha win7 64bit

Zaktualizuj sterowniki do kart sieciowych.

Done, teraz czekam na efekt :wink:

Korzystasz z jakiegoś Firewalla albo Antyvirusa?

tak eset smart security 5

Dodane 30.12.2011 (Pt) 17:10

po instalacji najnowszych sterownikow nie pomoglo…

W pierwszej kolejności upewnij się, że nie masz np dwóch firewalli albo antywirusów.

Następnie weź na szybko wywal całego eseta. Jak to zrobisz to sprawdź czy nadal problem występuje.

nic nie pomoglo tez

Normalnie masakra. Nie wiem jak to wcześniej na forum wyglądało bo świeżak jestem ale portal czytuje chyba od początków jego istnienia.

Co nowy temat to problem z BSOD albo podobne. Sam w przerwie świątecznej walczyłem z BSOD. Przegląd na różnych forach i większość problemów podczas przeglądania netu. Bardzo częste przyczyny to właśnie Antywirusy i Firewalle.

Teraz najlepszy dowcip. Wracam z pracy a Żona mi mówi, że komputer nie działa… normalnie myślałem że jak stoję tak upadne :smiley: No i faktycznie jest problem… ale to już nie w temacie tutejszym. Przepraszam za OT.

@sandall za dużo osobiście już CI nie podpowiem. Czekaj na pomoc innych forumowiczów.