Blue Screen MEMORY MANAGMENT

Dostałem informację na PW od autora, że sterowniki i Bios są aktualne
Ale BSODy nadal wyskakują.

@wronek04 zrób ponownie plik tekstowy z Dziennika Zdarzeń
Zrób zdjęcie błędu BlueScreen
Możesz również użyć programu BlueScreenView
Zakładam, że system legalny i nie posiadasz Autoaktywatora :thinking:

Może ktoś jeszcze dołączy i pomoże w rozwiązaniu problemu? :wink:

A więc:
Zdjęcie problemu Blue Screen’a jest z programu BlueScreenView (zrobione jeszcze przed formatem)

Podglad zdarzen.txt (293,9 KB)
Odrazu zaznaczam, że podczas gry w CoD: Warzone nawet na najniższych ustawieniach moje fps’y są strasznie małe, przy zajętych 2GB/8GB karty graficznej. Nie wiem co może oznaczać nd. przy karcie graficznej podczas samej rozgrywki.
Zdjęcie zrobione przed formatem: nd

Kartę kupiłeś na Allegro, czy Twoja od nowości?

Jakie masz sterowniki? Ze strony AMD Software pobrałeś, czy generyczne, pobrane przez WIndowsa?

Kartę mam od nowości.
Sterowniki z głównej strony.
Brak uszkodzeń na RAM / DYSK HDD / DYSK SSD
Podejrzewam Płytę główną albo kartę graficzną.

Dobrze byłoby sprawdzic kartę na 2 pc przed wyrzuceniem, ale najpierw… pozbądź się sterowników, afterburnerów itp. Niech Windows sam sobie pobierze odpowiednie.

Niedawno był problem z kartami 5xxx powodowany przez nowsze, sprawdziłbym więc te stablne w 100%.

Brak możliwości sprawdzenia karty na innym urządzeniu. Ewentualnie mogę wyjąć kartę i sprawdzić czy błąd dalej się pojawia.

Możesz spróbować, ale najpierw sprawdź generyczne sterowniki W10. Z tą kartą, jak kupisz nową poczekaj i sprawdź u kogoś, jednak powoli zaczyna to wyglądać na coś uszkodzone już w niej. Raczej nie rdzeń, chyba pamieć, tylko dlaczego nie wykrywa jej dobrze… Jeszcze dla 100% pewności : kupiłeś w dużym, pewnym sklepie jak Xkom, Morele, Avans. Mediamarkt Euro, czy J.Nosacz Spzoo?

Komputer był składany w sklepie ( u mnie w mieście /sklep z częściami gdzie pracuje 3 informatyków ) Oni wprowadzali części z hurtowni dla siebie i sprzedali

Po wielu różnych próbach związanych z software i sterownikami nie rozwiązaliśmy problemu.

@wronek04 zamówił nową kartę graficzną
Gigabyte GeForce RTX 2060 OC 6GB GDDR6

Na tej, którą posiadał dotychczas, były wykryte, cytuję notatkę serwisową

zaobserwowano 3 mniejsze oraz jedną większą kroplę na PCB karty graficznej, brak możliwości odczytania minidumpów z systemu

Nowa karta rozwiązała problem :star_struck:
Dostałem info na PW

Dobra błąd już nie wyskakuje.

1 polubienie