Blue Screen na Youtube 0x00000116

Mam pomysł, spróbuj wyciągnąć kartę i włączyć zintegrowaną (o ile taką masz) po czym napisz czy problem wciąż występuje.

Napisałem dość wyraźnie co masz zrobić. Jeśli czytałeś te dwa linki co podałem (mam nadzieję, że tak było), to zapewne widziałeś, że tamte osoby miały dokładnie ten sam problem co Ty (i używały przy tym tej samej karty graficznej). W ich przypadku pomogła reinstalacja sterowników. Istotne przy tym jest, żeby najpierw dokładnie wyczyścić pozostałości po starych sterownikach. Nie chodzi więc o to, żeby zrobić instalację nakładkową (a założę się, że taką do tej pory robiłeś) tylko zupełnie od zera.

Aha, żeby nie było, że nabijam sobie posty (po cholerę miałbym to robić?). Ostatni raz odpowiadam na Twoje pytanie. Powodzenia!

jak to zarobić ? odinstalowuje przez panel sterowania - jakiś inny sposób ?

Przeinstaluj/zaktualizuj sterownik karty graficznej, użyj też Driver Cleaner by pozbyć się pozostałości po starych sterownikach. http://sites.amd.com/us/game/downloads/Pages/radeon_win7-64.aspx (pobierz Catalyst Software Suite).

Przeinstaluj Flash Playera i oczyść rejestr używając CCleaner.

nie pomaga

Kup nową kartę graficzną.

Miałam to samo z ATI 3600 hd series -.-

Wyobraź sobie, że miałam problem całe życie tego mojego kompa ze sterownikiem “atikmpag.sys” ZAWSZE bluescreen przy włączaniu systemu, i tak ciągle, aż mi komp padł.

U mnie prawdopodobnie był konflikt płyty głównej z k.graficzną.

Powiem tyle WYRZUĆ to /cenzura/ póki ci nie spali kompa, kupiłam Geforce 9600 i jestem zadowolona! komp włącza się szybko, lepiej gry chodzą, nie ma żadnych problemów. MIODZIO!

czytałem że może byc to wina pamięci, ktoś też pisał że miałten sam problem i kupił nową karte i ma to samo

PIsałem Ci żebyś poszedł z memtestem to się nie słuchasz 8)

Świetna rada, wymienić 4850, na 9600, gratuluje pomysłowości =D>

Próbowałeś najnowszych sterowników 12.1? Jeżeli tak, i problemy nadal występowały to tylko upadate firmware może pomóc, a i tak nie ma gwarancji, bo problem może być sprzętowy.

Naprawdę próbowałeś wszystkich wersji od 9.x do 12.x :o

jak zmienić to firmware ?

A spróbuj odinstalować całkowicie sterowniki. Widze że masz windowsa 7, miałem taki sam problem i na windowsowskich sterach wszystko ustało

prubowałem

tylko na youtubie sie tak dzieje czy np w grach też? filmy normalnie odtwarza(dixv dvd itp)

tylko yt

jak zmienić bios ?

Mialem tak pol roku w lapku jak mialem. 2 rzczy wlaczone we flaszu. Karta sie zjarala

:shock:

http://imageshack.us/f/850/beztytuu2ff.jpg/

Dodane 21.01.2012 (So) 18:53

mimo takiej ekstramalnej temperatury nie mam już blue scrren-a od paru dni po tym jak ustawiłem główną przeglądarke na chrome zamiast firefox (reset był na wszystkich przeglądarkach, chodziło o flash)

dziwne

można być spokojnym o taką temperature pod obciążeniem ? - niech sie wypowie ktoś kto ma doświadczenie i sie na tym zna. Dzięki