Blue Screen of Death 0x00000F4

Witam :slight_smile:

Jaki system?

Czy uruchamia się tryb awaryjny?

Jeśli się uruchamia spróbowałbym przywrócić Windowsa opcja “przywracanie  systemu” do daty sprzed awarii.

Jeśli tryb awaryjny padł to uruchomił bym kompa z jakiegoś LiveCD z Linuxem…żeby zgrać ważne dane ( tudzież podpiął z tego kompa dysk twardy do innego i skopiował te ważne dane ) a następnie ponownie uruchomił instalację Windowsa z opcją naprawa tudzież świeżą instalację. Jeśli masz laptopa to zazwyczaj instalację systemu/naprawę można  uruchomić z ukrytej partycji za pomocą klawisza funkcyjnego “Fn” + któryś z F np. F10, F11 a jeśli nie masz to ściągasz instalke takiego samego Windowsa i za pomocą swojej licencji instalujesz…choć chyba od Windowsa 8 już nawet tego nie trzeba.

Ktoś pewnie zna, ale bez całego komunikatu błędu (może być foto z telefonu wrzucone na jakiś hosting, oby czytelne), to pomoże tylko kryształowa kula :wink:

System operacyjny Windows 7 i niestety nie mam opcji trybu awaryjnego :confused: Kolega tutaj wspomniał o zdjęciu z telefonu no niestety zdjęcie ma 875kb a załącznik można dać o maksymalnej wadze tylko 490kb jakoś tak :confused:

Hej,

Zawsze można skorzystać z zewnętrznego hostingu - na przykład http://naforum.zapodaj.net/ - wrzucić zdjęcie tam, a w poście podać tylko linka.

Pozdrawiam,