Blue screen po aktualizacji sterownika do karty graficznej

Zakupiłam kartę graficzną Geforce GTX 660 i zainstalowałam sterownik (wersja 314.22),który był na płycie CD dołączonej do zestawu.

Wszystko działało dopóki syn nie odpalił Battlefielda 4. Po uruchomieniu gry otrzymaliśmy informację,że sterownik karty jest stary i należy go zaktualizować do wersji minimum 331.82. Weszłam na stronę NVIDIA i pobrałam najnowszy ster 347… Po jego zainstalowaniu i restarcie kompa otrzymuję blue screena (0x00000116). Pokazuje się on zaraz po planszy “trwa uruchamianie systemu windows” i restartuje się komp. Próbowałam już chyba wszystkiego. Instalowałam ciut starszy sterownik,czyściłam stery programem display driver unistaller i nic nie pomaga. W trybie awaryjnym komputer działa obojętnie jaki będzie sterownik,a w trybie normalnym działa tylko na sterowniku z płyty cd,czyli wersja 314…

Karta jest nowa,dzisiaj kupiona w sklepie GRAL w Gdańsku.

zobacz na tych  sterach  340.52 to ostatnie  i stabilne  przed seria  game ready driver , jaka jest reszta sprzętu  proc , ram ,  zasilacz  może to  niedomaga   i jeszcze jedno  w programie  Nvidia GeForce Experience  dodaj grę  i zoptymalizuj  ustawienia graficzne  gry  do takich  jakie poleca program  a  może to banał  ale czy zasilanie karty graficznej  jest podpięte ??? 

Procek Phenom II x4 965 3,4 ghz

Plyta główna Gigabyte ga 890 gpa ud3h

Pamięci Goodram 8 giga 1333

Zasilacz Fortron 500

Po zoptymalizowaniu w nvidia experiens gra dziala na ultra w hd bez lagów. Karta póki co dziala na strrach 331.82.