Blue screen po zmianie sieciówki,karta znika!

Witam,ostatnio mam wielki problem ze swoim komputerkiem,ale do rzeczy. Kilka dni temu przestała działać mi zintegrowana karta sieciowa (dioda na karcie cały czas świeci na pomarańczowo), nie mogę się przez nia połączyć ,i nie widać jej ani w BIOSie ani w Menadzeże urządzeń,postanowiłem wrzucić nową kartę sieciową i tu również zaczynają się schody,niby internet działa ale co jakiś czas komputer się wiesza i wywala Blue Screen, po ponownym uruchomieniu systemu również nowa karta znika z menadzera urządzeń,w tym przypadku pomaga wyłączenie komputera i odłączenie go od prądu na kilka sekund i uruchomienie na nowo( nowa karta sieciowa wraca do menadzera i można się połączyć z internetem,no ale tylko do czasu kolejnego blue screena).Sądzę że zintegrowana karta uległa spaleniu podczas ostatniej burzy ( nie odłączyłem komputera od sieci i od gniazda internetowego),wszystkie inne podzespoły działaja prawidłowo,ram i dysk twardy sprawdzony na obecnosć błedów,nic nie znaleziono. Bardzo proszę o waszą pomoc bo juz nie wiem jak sobie z tym poradzic.Do nowej karty sieciowej zainstalowałem najnowsze sterowniki i nadal lipa.Zestawienie mojego komputera:

Blue screeny występują przeważnie przez sterowniki, tak więc proponuje zainstalować najnowsze sterowniki do twojej karty sieciowej. Model masz zapewne podany na niej :slight_smile: Na jakiejś naklejce albo coś :slight_smile:

Pisałem że sterowniki najnowsze, dokładnie z 18-06-2013r

Przepraszam, nie doczytałem całego tematu tylko patrzyłem na minidumpa ;x

Jaki wyskakuje komunikat? Taki? DRIVER_POWER_STATE_FAILURE?

nic nie wyskakuje,komputer sie zawiesza i restart

jak to nic? Przecież pisałeś, że