Blue screen podczas instalowania nakładki systemu

Witam, nagle zaczęły mi się pojawiać blue screeny i po przepisaniu błędu do google okazało się, że muszę zrobić nakładke systemu (mam windows xp home)

Robiłem wszystko zgodnie z zaleceniami:

http://helpc.eu/instalacja-nakladkowa-t2198.html

i przy krokach 9-11 (podczas instalacji systemu) wyskoczył mi blue screen i google niestety nic o błędzie nie wie

pokazuj mi się taki błąd:

STOP: 0x0000000A (0xFFFFFFE0, 0x00000002 0x00000000, 0x805363c6)

komputer stoi cały czas włączony bo nie mam pojęcia co teraz zrobić, podczas instalacji nakładki Windowsa wyskoczył błąd… co mam zrobić żeby nie stracić danych z dysku C i D i o czym ten błąd mnie informuje, jak to naprawić?

pozdrawiam

Tutaj masz opis błędu:

http://support.microsoft.com/kb/314063/pl

Mówiąc językiem bardziej prostym, ten błąd występuje, gdy aplikacja zażąda niepoprawnego adresu komórki pamięci.

Pierwsze co bym zrobił, to sprawdziłbym pamięci RAM. Na początek looknij, czy wszystkie dokładnie siedzą na swoim miejscu. Jeżeli tak i błąd nadal jest, to któraś z pamięci musi być uszkodzona. Wyjmuj po kolei, aż w końcu trafisz na tą uszkodzoną. Jeżeli jednak problem nie ustąpi, to pożycz od kogoś pamięci RAM, włóż i spróbuj zainstalować wymienioną przez ciebie metodą system.

Właśnie sprawdziłem pamięci RAM i wygląda na to, że są sprawne

Podaj dokładną konfigurację sprzętową Twojego komputera wraz z interfejsami urządzeń (czyli np hdd 160 Gb sata).

Spróbuj sformatować partycję systemową i wrzucić system od nowa. Ja też miałem bsod podczas instalacji i format pomógł.

Raczej format nie wchodzi tutaj w grę.

Ewentualnie po uruchomieniu komputera z płyty Live CD jakiejś dystrybucji Linuxa np Ubuntu, wykonanie kopii zapasowej danych a potem dopiero format.

Tak to wygląda:

Foxconn P35A-S | E8400 @ 3.00GHz + Hyper TX2 | HD4850 512MB [Accelero S1+Slip Stream 800rpm] | 2x 1GB OCZ Sli Ready CL5 1066MHz | Samsung F1 HD322HJ 320GB | Pioneer DVR-215DBK | Sharkoon Rebel 9 | Corsair 520HXEU