Blue Screen podczas rozgrywki

Otóż mam taki problem od jakichś 4 dni mam problem z prawdopodobnie grafiką w grach. Polega to na tym, że wchodzę w grę i nagle menu zaczyna w połowie przybierać inne barwy (takie kropki się robią jakby piksele zmieniały swój kolor) i gra się zawiesza po czym pojawia się odliczanie i słynny Blue screen, który zamieszczam poniżej.

KgZc.jpg

Liczę na pomoc, jeśli trzeba więcej informacji to proszę napisać.

Oto jego dane techniczne:

Procesor: Intel Core 2 Quad CPU Q6600 @ 2.40 Ghz

System: Windows 7 Ultimate

Ram: 4094 Mb

Karta Graficzna: Nvidia GeForce 8800 GT

Polecam aktualizację sterowników.

No chyba karta umiera, trzeba sprawdzić kompa na innej lub tą na drugim kompie.

Ale może najpierw odinstaluj ten ster, czysta w systemie, restart i zainstaluj najnowszy ster i zobacz.

Kurde, bo gdzieś z 3 tygodnie temu były nakładane na nią plastry chłodzące i po tym wszystko chodziło elegancko :slight_smile:

W CS np. mogę grać tylko na grafice software bez żadnych komplikacji od tych 5 dni z tym blue screenem.

No i mogliście ją przegrzać.

Ale to skutki były by chyba widoczne przed nałożeniem plastrów chłodzących, a nie dopiero teraz, gdy gram w 15 letniego CS -.-

Zainstalowałem najnowsze sterowniki i też nie pomogło…

Pomoże ktoś ?

Wszystko masz napisane.

Może reinstal systemu spróbować? Bo nie mam żadnych kopii zapasowych :confused: Ani pktów przywracania :confused:

Załatw byle jaką sprawną kartę grafiki i sprawdź, przed demontażem tej odinstaluj dokładnie sterownik, czyszczenie systemu,restart,zamknij system i wymieniaj kartę. Sterownik do karty,test i będziesz wszystko wiedział.