Blue screen podczas rozruchu komputera

Witam. Dzisiaj wziąłem się za wymianę płyty głównej i procesora. I7 2600k z mobo MSI Z77A-G43 wszystko dobrze podłączyłem,komputer uruchomił się, wszedłem do biosu zobaczyłem jakie są funkcje nowego mobasa i chciałem odpalić kompa żeby przetestować jak wszystko działa. Wszystko jest raczej dobrze do momentu gdy zaczyna ładować się logo Windows (mam Windows 7),wtedy komputer się wiesza i wyrzuca blue screen z kodem błędu 0x0000007b. W biosie zmieniałem z ahci na ide ale ciągle to samo, próbowałem przywrócić system też nic. Nie mam pojęcia co robić, liczę że ktoś z was wie o co chodzi.
MOBO: MSI Z77A-G43
CPU: i7 2600k
PSU: Corsair vs series 450W
RAM: GOODRAM 8GB 1333MHz
Dodam że dzieje się tak za każdym razem i nie mogę wejść nawet w tryb awaryjny, próbowałem też coś podziałać narzędziem do naprawy pod uruchamiana ale też nic.

Chodzi o brak nowego sterownika sata - ahci. Przełączanie nic nie da, bo nie rozwiązuje to problemu. Narzędzie do naprawy systemu też raczej nic nie da. Uruchom instalator systemu z płyty bądź pendrive i wybierz opcję na ekranie głównym o nazwie napraw ten komputer. Dalej będziesz miał możliwość rozwiązania problemu z uruchamianiem i być może to rozwiąże problem. Jeśli nie to bierzemy nowy sterownik sata - ahci ze strony producenta odpowiedni dla twojej płyty głównej i rozpakowujemy na przykład na pendrive lub nośnik, który będzie mógł być dostępny w trakcie modyfikacji systemu. Znów wybieramy napraw komputer i wybieramy opcję wiersz poleceń. Tutaj będziesz używał narzędzia dism, które pozwala dopisywać modyfikacje do istniejącego obrazu systemu.
Przykłady użycia polecenia dism można znaleźć w googlach. Wpisz zapytanie “windows 7 dism sata driver install”.

Wszystko fajnie opisałem tylko kurde nie mam płyty z Windowsem 7 u siebie ale pożyczyłem od kumpla Windows 10. Myślisz że sam reinstal pomoże?