Blue screen podczas uruchamiania komputeraz z 8800GT Win7

Witam.

Trafiła mi się do podłączenia karta GeForce 8800GT 512mb. Niestety gdy uruchamiam komputer to podczas ładowania systemu wyskakuje ten komunikat: http://zapodaj.net/a4b9ddc45e85.jpg.html , następuje restart komputera i tak mogło by chyba w kółko. Karta jest ponoć sprawna więc wadę sprzętu odrzucam, w trybie awaryjnym zainstalowałem sterowniki ale to nic nie dało. Interesuje mnie jak rozwiązać ten problem? Czym on jest spowodowany i czy w ogóle da się go rozwiązać? Komputer jak w podpisie.

Ja przy zmianie karty postępuje tak : Odinstalowanie sterownika w trybie normalnym > restart do trybu awaryjnego i czyszczenie resztek Driver Sweeper’em = (zaznaczasz co trzeba) Analyze > Clean > Zamykam system. Podpinam nową kartę.

A więc tak. Odinstalowałem stery od karty zintegrowanej i w miarę możliwości przeczyściłem wszystko ze starych sterowników. Jest jakiś postęp ale jeszcze nie sukces. Komputer z z kartą pod pci odpalił lecz zaczął sobie instalować sterownik i po restarcie problem znowu się powtórzył.

Moim zdaniem to coś z kartą. Próbowałeś na innym systemie operacyjnym (Linux, Windows 7, Vista lub XP) ?

Piszesz, że ponoć jest sprawna, więc spróbuj podłączyć ją do innego komputera.

Tu coś w necie znalazłem na temat tego bluescreen’a. Podobny problem ludzie mają:

http://www.elektroda.pl/rtvforum/topic1908054.html

http://forums.nvidia.com/index.php?s=d9 … pic=100800

to na bank grafika, sprawdz na innym kompie

Grafikę kupiłem na allegro. Miała być w 100% sprawna. Obecnie podłączałem ją na windows 7 nie mam możliwości sprawdzenia niestety na innym systemie i komputerze też. Internet też już przeszperałem ale żadne z podanych rozwiązań nie pomaga zresztą mało ich jest a jak są to są strasznie banalne. Gdy oczyszczę komputer ze wszystkich sterowników kartę podłączam i jest ok. Uruchamia się instaluje wtedy sterowniki komputer uruchamia się ponownie i już się nie załącza jest tylko reset a system nie ładuje się. Skontaktuje się jeszcze ze sprzedającym.

jak cos to idz do sklepu komputerowego i u nich sprawdz jak nie masz gdzie… u mnie to max 10 zl by kosztowalo

Dodane 09.11.2011 (Śr) 23:25

jak nie za darmo, bo juz 2 razy zdiagnozowali mi a darmo

Sprawdź czy styki są czyste i odpal z jakiejś dystrybucji Live CD.

jeśli działa bez sterów a po instalacji wywala na bank grafika - sprawdź u kolegi albo w serwisie

Dziś próbowałem odpalić ją na sterownikach omegi. Efekt: po zainstalowaniu sterowników omegi w trybie awaryjnym komputer albo uruchamia się i jest pulpit bez ikon albo uruchamia się w trybie awaryjnym prosi się o aktualizację sterownika i potem znowu to samo. Dorzucam screen z menadżera urządzeń http://zapodaj.net/c934848f26d4.png.html