Blue Screen podczas uruchamiania systemu. Potrzebna pomoc

Witam, mam problem z laptoptem, mianowicie przy próbie włączenia laptopa, po ekranie ładowania Windowsa wyskakuje blue screen. Można go uruchomić jedynie w trybie awaryjnym.

Witam,
W ostatnim czasie na laptopie tylko pisałem dokumenty, nic nie było instalowane/zmieniane od przynajmniej dwóch miesięcy jak nie więcej. Dodam, że niewiele się na tym znam, próbowałem instalować programy do diagnozy typu HD Tune, ale w trybie awaryjnym nie da się niczego zainstalować, ani usunąć. Zablokowane są też opcje przywracania systemu (wyskakuje jakiś błąd, że nie można poprawnie przeprowadzić operacji).
Dane laptopa to:

Fujitsu lifebook AH531
System Windows 7 64-bit
Procesor Intel Celerom CPU B815 1.60 GHZ
3 GB RAM

Proszę o pomoc, gdyż jestem w trakcie pisania ważnej pracy i nie mogę oddać go teraz do serwisu…

W sytuacji BSOD, temat prowadzisz według tego poradnika:

Wszystkie dostępne dane podałem właśnie według tego poradnika. Nie mam skanów z programów, bo zwyczajnie nie mogę ich zainstalować… To wszystko co wiem na temat tej awarii niestety :frowning:

W trybie awaryjnym systemu nie da się odpalić ?

Czy jest zainstalowany Serwice Pack 1.

Da się, ale nie mogę ani instalować, ani usuwać programów, a przy próbach przywracania systemu wskakuje błąd :(. Service Pack 1 oczywiście jest.