Blue screen potrzebna pomoc :)

Hej,

A klawiaturę masz podłączoną do portów USB 2.0 czy 3.0? Usunięcie sterowników do kontrolera USB 3.0 powinno zdeaktywować tylko porty w tym standardzie, a porty USB 2.0 powinny działać normalnie.

Zawsze można spróbować, czy to coś pomoże. Takie BSODy nie powinny się pojawiać.

Pozdrawiam,
Dimatheus

Podłączyłem do drugich to też nie działały, jedynie w tym trybie awaryjnym networking działało więc użyłem “przywracania systemu”. Dzisiaj jeszcze BSOD nie wyskoczył więc będę czekał aż wyskoczy to przywrócę poprzedni sterownik i będę czekał dalej, może się uda :slight_smile:

/To tak, przeglądałem na przeglądarce i w losowym momencie wyskoczył.

Włączyłem jeszcze raz żeby tutaj napisać i podczas pisania wyskoczył kolejny.

Tak więc przywrócić sterownik i czekać czy znowu wyskoczy?

W dzień przez około 5h miałem włączony bez BSOD, teraz niecałą godzinę miałem włączony i wyskoczył.

/Przywróciłem poprzedni.

Hej,

Czyli znów takie same BSODy - albo z lukami w informacjach, albo wskazujące na błędy po stronie portów USB. Na razie faktycznie będziemy sprawdzać, czy przywrócenie sterowników coś zmieni. Jeśli nie, będziemy szukać nowszych wersji sterowników na stronie producenta układu - czytaj na stronie Intela.

Pozdrawiam,
Dimatheus

Jak na razie brak BSOD tak więc przywrócenie poprzedniego sterownika pomogło. Jestem niezmiernie wdzięczny za pomoc, pozdrawiam :slight_smile:

Hej,

Jeśli by się jeszcze coś działo w kwestii BSOD, koniecznie daj znać. :slight_smile:

Pozdrawiam,
Dimatheus