Blue Screen - potrzebuje pomocy


(Adamsihan) #1

Witam, od paru dni mam problem, wyskakuje mi blue screen podczas grania w gry. Instalowałem nowe sterowniki - nie pomogło, ściągnąłem "Debugging Tools for Windows" i wykryło mi iż problem leży w - nvlddmkm.sys ( nvlddmkm+1086d2 ) ; i w - AuthenticAMD . Nie wiem do czego służą te pliki i jak naprawić te błędy, proszę o pomoc.


(foni78) #2

W Windows update zmień ustawienia na: wyszukaj aktualizację , ale pozwól mi wybrać … , bo system automatycznie może pobrać i zainstalować Ci najnowszy sterownik Nvidi.

Plik nvlddmkm.sys odpowiada za sterownik graficzny , moja propozycja sprawdzić temp. karty może sie przegrzewa lub odinstalować obecny sterownik i zainstalować jakiś starszy


(Adamsihan) #3

Moja karta do NVIDIA GeForce 8600GT - temperatura to 50 stopni, podobno to optymalna tem. Właśnie instaluje najnowsze sterowniki bo starszych nie znalazłem - jak bym mógł prosić o poszukanie takowych oraz jeszcze jakieś pomysły.

Dodane 30.12.2012 (N) 15:38

Żadna z obu opcji nie podziałała.


(foni78) #4

prosze :slight_smile:

http://www.nvidia.pl/Download/Find.aspx?lang=pl

ustaw parametry i klik szukaj ja proponuje serie 280.26


(Adamsihan) #5

Nadal Blue Screeny ale błąd nvlddmkm.sys ( nvlddmkm+1086d2 ) już nie występuje więc to były sterowniki - dzięki wielkie. Nadal zostaje mi blue screen z powodu AuthenticAMD . Ktoś pomoże?


(foni78) #6

zobacz to zainstaluj

http://freecode.com/projects/patch-authenticamd