Blue Screen-problem.(Niedawno zamontowałem nową kartę graficzną)

Witam.

 

Mam problem z problemem zwanym “Blue Screen” pojawił się on krótko po tym jak zamontowałem nową kartę graficzną a było to około tygodnia temu. Wyczytałem na forach o blue screen problemie że problemem mogą być sterowniki karty graficznej lecz już dwa razy odinstalowywałem aktualne/stare sterowniki a następnie instalowałem te same oraz te które znajdują się na stronie producenta. 

 

Blue Screen pojawia mi się TYLKO pod-czas grania w Battlefield 4 na ustawieniach ULTRA. (Dzieje się to od czasu do czasu. Nie raz mogę grać godzinami bez problemu a innego dnia resetuje mi kompa zaraz po tym jak spróbuję dołączyć do gry.)

 

Specyfikacje komputera:

Windows 7 / 64 bit.

Płyta główna: Gigabyte H61MA-d2v

Karta graficzna: Asus radeon R9 270X DirectCU II TOP

RAM: 16Gb

Zasilacz: 650W

+++: Przed zainstalowaniem karty graficznej, instalowałem nową wersje biosa dla mojego komputera dzięki której mogłem odpalić nową kartę graficzna bo na poprzednich wersjach biosa były jakieś problemy z instalowaniem nowszych/ lepszych kart…

 

http://img89.imageshack.us/img89/3632/ytc9.jpg <- zdjęcie Blue Screen’a

Cześć,

Co do Catalyst’a- to dopiero co nowego wczoraj zainstalowałem, więc myślę że to nie on bo dzisiaj już mi się dwa razy Blue Screen pojawił. Zaraz prześlę zrzut z BlueScreenView’a.

 

 

 

http://img716.imageshack.us/img716/8205/7bn2.png - a oto link do zrzutu ekranu z programu który poleciłeś.