Blue screen - problem

Witam

Mam ostatnio problem z grami. Otóż pogram sobie z 2 minuty i mi się komputer resetuje. Więc w Mój komputer>Właściwości>zaawansowanie>Uruchamianie i odzyskiwanie>ustawienia>odznaczyłem Automatycznie uruchom ponownie, aby sprawdzic kod błędu.

Ok uruchamiam grę pojawia mi się niebieski ekran z kodem błędu

0x00000019 C0x00000020, 0x82199c80, 0x82199CFO, 0x0A0E0001, co mnie zaciekawiło

Rozpoczynanie zrzucania fizycznej pamięci.

Zrzut pamięci fizycznej został zakończony.

Robi mi się to w każdej grze.(Na każdej grze różnicą jest tylko czas wyświetlenia, nieraz wcale). O co tu chodzi Proszę pomóżcie.

Pozdrawiam WSZYSTKICH

Jaką posiadasz kartę graficzną ?

Jaka karta graficzna i jaka ogólnie konfiguracja komputera plus najważniejsze jakiej marki i mocy jest zasilacz?

ATI Radeon 9500 128 mega na 128 bit, zasilacz 350 V marki Fell chyba.

MalyEdiPl , pobierz i zainstaluj ATI CATALYST 5.8 (najlepsze sterowniki dla Twojej karty graficznej).

Przed instalacją powyższego sterownika, odinstaluj najpierw poprzedni (START -> Panel sterowania -> Dodaj/Usuń programy -> ATI DISPLAY DRIVERS /usuń/). Sterowniki możesz równiez usunąć programem Driver Cleaner.

Po instalacji powyższego sterownika i ponownym uruchomieniu komputera, zainstaluj koniecznie najnowsze biblioteki DirectX 9.0c (Instrukcja instalacji bibliotek DirectX 9.0c).

Zasilacz nie jest najwyższych lotów.

Podaj pełną konfigurację sprzętową komputera, to doradzimy Ci odpowiedni zasilacz dla Twojego sprzętu.

Sprzęt:

Płyta ASROCK AMD Sepron 2300+ mogę podkręcić do 2800 ale nie podkręcałem, 512 MB RAM, 40 GB dysk, ATI Radeon 9550 128 MB 128 BIT, Zasilacz 350 V Fell, DVD/CD-RW LG Light Scribe SecurDisc i jeszcze coś, co jeszcze głośniki ze wzmacniaczem :smiley: . Proszę a stery zaraz zainstaluje bo mam właśnie 7.1.

Dla Twojego sprzętu odpowiedni będzie zasilacz DELTA DPS-350PB (350W), bądź FORTRON FSP350-60MDN (350W).

Zainstalowałem stery,directx, nadal to samo :frowning: , może foramt komputera jak myślicie pomoże??

Zainstaluj ponownie sterowniki do płyty głównej, przeinstaluj sterowniki do karty dźwiękowej.

Jeżeli będziesz miał z tym problem, to napisz, jaką posiadasz płytę główną i kartę dźwiękową (sprawdzisz to programem EVEREST).

Format to ostateczność, która nie zawsze pomaga.

Witam,

dosyć częstą przyczyna tego błędu jest problem ze sterownikami od karty dźwiękowej.

Ok, instaluje znowu sterowniki do karty dźwiękowej i płyty głównej. BOŻE ŻEBY TO POMOGŁO.

Pomogło. Przeinstalowałem sterowniki od płyty głównej i od karty dźwiękowej. Dzięki chłopaki.