BLUE SCREEN prosze o pomoc

Tak odinstalowałem stare, nawet kiedyś format tez robiłem i nadal problem występuje jak na xp tak teraz na vista 64 --przed instalacja nowych sterów czyściłem programem ccleaner–teraz zainstalowałem stery 178.24–i nadal problem jest --gry wieszają się po kilku min–ale nie każda gra–tylko te bardziej wymagające .

Muszę cię zmartwić . twoja płyta główna nie jest kompatybilna z kartami graficznymi z obsługą pamięci DDR3a taką jest 9800 GT.Wracaj do 7300 i jak chcesz możesz dołożyć drugą 7300 ale o identycznych parametrach z tą pierwszą.

Ja mam kartę 9800GT nie jakąś 9700 co za glupoty piszesz jak 7300gt tak i 9800gt ma ddr3 ki

Nawet nie ma geforce 9700 . Tak dołożę drugą 7300 chyba bym zmysły postradał. też mi inwestycja na przyszłość. --Zastanów się co piszesz. :shock:

Dodane 19.02.2009 (Cz) 21:41

faktycznie 7300ddr 2 a 9800 ddr 3 --co to oznacza? bo ja juz teraz nic nie wiem

Dodane 19.02.2009 (Cz) 21:45

jednak nie masz racji z tym że niekompatybilna --wypowiedz fachowca z forum innego! ,DDR2 na płycie głównej to pamięć, z której korzysta cały komputer(buforuje programy itp.), a pamięć DDR3 to pamięć graficzna (wbudowana na stałe, korzysta z niej tylko procesor karty grafiki). Obie rzeczy nie mają ze sobą nic wspólnego jeśli chodzi o zastosowanie wewnątrz komputera.,

Wiec pleciesz głupstwa .

Ztym 9700 to lapsus oczywisty, ale za resztę należą się pardony. To oznacza to co napisałem wyżej.

Wymień ją na 7300 identyczną jak poprzednia ,sterowniki odinstaluj i wgraj nie te najnowsze ale te z płytki

co była w pudełku z karta 7300. na najnowszych może nie chodzić.Paradoks.

Dodane 19.02.2009 (Cz) 22:02

W specyfikacji karty 7300 pisze wyraźnie : szyna pamięci 128 bit [DDR2]

9800-------------------: szyna pamięci 256 bit [DDR3]

Jeśli uważasz że moja pomoc jest zbyteczna ,nie ma sprawy.Powodzenia.

ale co ma do tego pamięć graficzna–jak korzysta z niej tylko procesor graficzny ? czytam wiele opinii i każdy twierdzi że może tak być. Pytałem właśnie fachowca z serwisu komputerowego–wiec jesteś w błędzie to nie ma nic do tego.Widzę że się znasz zajebiście na komputerach. :smiley:

Dodane 22.02.2009 (N) 0:47

Błagam pomózcie. Odpaliłem dziś 3d mark Vantage profesional --przeszedł test prawidłowo–odpaliłem następnie 3dmark wersja 2003 --i się sypie że szok–artefakty itp --moje pytanie–czy to padnięta karta czy przez to że zainstalowałem 3dmarka 2003 na vista 64 bit systemie?

Bardzo WAS proszę doradżcię mi co robić , bo test na pamięć graficzną nie wykazał błędów.

Prosze o możliwie szybką odpowiedż.Pozdrawiam.

Dodane 23.02.2009 (Pn) 11:49

Problem narazie rozwiązany—winne były sterowniki do grafy–po zainstalowaniu tych dołączonych orginalnych do karty grafiki–problem znikł, mam nadzieje że na stałe.

:slight_smile: