Blue Screen przy uruchamianiu systemu Windows XP

Problem wygląda następująco. Optymalizowałem rejestr oraz defragmentowałem go za pomocą programu Advanced System Optimizer. Po ponownym uruchomieniu kompa wyskoczył blue screen,(ten niebieski ekran z informacją o błędzie) nie wiem czy tak to się nazywa. Przywróciłem system do stanu wcześniejszego i wyglądało wszystko w porządku. Odinstalowałem jakiś program który nie był mi potrzebny i po restarcie znowu blue screen o treści(nie powiem dokładnie bo nie pamiętam ale opowiem): o sterowniku jakimś i żeby się upewnić czy jest wystarczająco dużo miejsca na dysku a w ostateczności skontaktować się z producentem sterownika. A na samym dole : STOP: 0x0000007E, C0xX0000005, 0xF758AA132, 0xF78A21B8, 0xF78A1EB4. I tyle o błędzie. Próbowałem uruchamiania selektywnego, normalnego ale za każdym razem wyskakuje blue screen(podczas przelatywania tych niebieskich belek pod logiem windowsa XP przy starcie). Da się coś z tym zrobić? Czy muszę oddać kompa do informatyka? Z góry dzięki za pomoc :expressionless:

Log z hijacka: http://wklejto.pl/20453

Log z combofix’a (coś usunąl) powiedzcie czy czysto: http://wklejto.pl/20455

Aby dowiedzieć się więcej, czego dotyczył bluescreen, odczytaj plik DMP. Zrób to wg tej instrukcji :arrow: Czytanie DMP

Jeżeli nie rozwiążesz problemu, to daj raport na forum wg tych zasad :arrow: viewtopic.php?f=16&t=253052

Sprawdź teraz, czy są jakieś pliki DMP.

Podczas instalacji wyskakuje komunikat Administrator skonfigurował założenia systemowe, aby zapobiegały tej instalacji> :expressionless: Co mam zrobić? :oops:

I w folderze z DMP pusto, nic nie mam. Może przez to że combofix coś usunął??

Sposób z odczytaniem pliku DMP nie pomoże mi, bo nie mogę zainstalować tego programu co jest dziwne, ponieważ mam uprawnienia do tego(siedzę na adminie) . Wiem że blue screen dotyczy błędu z jakimś sterownikiem. Czy jest jakaś inna metoda niż tamten program lub coś innego co mogło by pomóc??

Wrzuć ten plik DMP na jakiś serwer i daj do niego link.

Nie mam żadnego pliku DMP :expressionless:

Czy jest to możliwe aby nie tworzyły się pliki DMP??

damianm14 , jest to możliwe, kiedy jest tak ustawione w systemie.

No cóż, skoro nie tworzą mi się minidumpy czy jak o się zwie, to może pomoże podgląd zdarzeń.

Opis:

Nie można załadować następujących sterowników startu rozruchowego lub systemowego:

AvgLdx86

AvgMfx86

easdrv

ehdrv

Fips

intelppm

prodrv06

Jest tam Avg wydaje mi się że chodzi a AVG którego dzisiaj odinstalowałem.

P.s jak ustawić żeby się tworzyły te zrzuty pamięci do tego folderu minidump?

damianm14 , wciśnij klawisze “Logo Win”+Pause/Break-> Zaawansowane-> Ustawienia w sekcji Uruchamianie i odzyskiwanie-> w sekcji Zapisywanie informacji o debugowaniu wybierz Mały zrzut pamięci (64KB) i zapisz zmiany.