Blue Screen spowodowany poprzez przeglądarkę Google Chrome

Mam taki problem otóż jak uruchamiam Windowsa XP, póżniej włąnczam Google Chrome otwieram np. kilka kart to po pewnym czasie jak załadują się strony(lub zaczynają się ładować strony) zdarza się że występuje dump (czarny ekran ze strzałką lub jakiś kolor np. turkusowy). I muszę restartować system. I jak sobie z tym poradzić. Nie jest to wina raczej systemu bo spróbowałem przeinstalować system od nowa i znów po pewnym czasie to samo występuje. Pamięci są w porządku bez błędów. Sprawdzałem też sterowniki programem i nie wykazało problemów. Na stronie Microsoftu wyczytalem ze to jest Wina wirusa HaxDor a ja raczej nie mam takiego wirusa poniewaz nie jest to nowy typ wirusa a ESET Smart Security dawno by wykryl bo ma juz dawno w swojej bazie go , wiec raczej na 100% to nie moze byc to a tak poza tym to dzieje sie szczegolnie tylko poprzez przegladarke. Oto opis błędu, która zazwyczaj jest taki sam :

On Sun 2009-11-01 06:18:58 your computer crashed

This was likely caused by the following module: win32k.sys

Bugcheck code: 0x1000008E (0xC0000005, 0xBF952C39, 0xB13B2C00, 0x0)

Error: KERNEL_MODE_EXCEPTION_NOT_HANDLED_M

file path: C:\WINDOWS\system32\win32k.sys

product: System operacyjny Microsoft® Windows®

company: Microsoft Corporation

description: Współużytkowany sterownik Win32

The crash took place in a standard Microsoft module. Likely the culprit is another driver on your system which cannot be identified.

Zbędne posty > kosz.

Jeżeli stworzyły się jakieś pliki minidump to je przeanalizuj blue-screen-ndis-sys-t322106.html#p2118183

Mozesz też zajrzeć do dzienników systemowych by się coś wiecej dowiedzieć na ten temat mozilla-firefox-bledy-t314801.html#p2078511

Wyczytałem że problemem rozwiązać może aktualizacja sterowników lub biosu. Ale poco mam aktualizować bios jak sprzęt jest ten sam i wcześniej nie było problemów? A jeśli chodzi o sterowniki to mam wszystkie aktualne sterowniki w tym do karty graficznej i już innych bardziej aktualnych nie ma na stronie producenta. Nie widać w menedżerze urządzeń żadnych konfliktów. A w dzienniku nie ma żadnych błędów oprócz tego co opisałem. Bardziej szczególowe znaczenie błędu to:

0xC0000005: STATUS_ACCESS_VIOLATION wskazuje, że nastąpiło naruszenie praw dostępu do pamięci. Czyli dokładnie nie moge zrozumieć o co chodzi bo raczej robiłem testu Memtest86+ i nie wykazało uszkodzenia ani błędów pamięci RAM. Ale to może o co innego chodzi w tym 0xC0000005: STATUS_ACCESS_VIOLATION wskazuje, że nastąpiło naruszenie praw dostępu do pamięci." Ktoś ma pomysły jak się z tym uporać???

http://wklej.org/id/192271/

Tu wynika chyba że problem spowodował proces chrome.exe