Blue screen - wiesza mnie w grze

witam,

kiedy wchodzę do gry (counter strike) to gra mi się wiesza i czasami wyskoczy blue screen chodzi teraz mi sie tylko wiesza i po kilku minutach wyskakuje blad z windowsa dodam tylko jeszcze ze czasami wyskakują mi jakieś pixele albo przy oglądaniu filmu obraz zacznie się psuć, usunąłem stare sterowniki grafiki i zainstalowałem jeszcze raz te same bo jakieś inne nie chcą mi chodzić i dalej to samo byłbym wdzięczny jezeli ktos umiałby mi pomoc :>

wanyla , proszę zapoznaj się z tą stroną oraz tym tematem, a następnie popraw tytuł tematu, używając przycisku ac7a4cd89050aa6e.gif

Poza tym, na forum używamy polskich znaków (ż, ł, ć, ś, ą itp.). Proszę wyedytować swojego posta i poprawić co trzeba.

W przypadku zignorowania prośby temat poleci do śmietnika.

Przetestuj pamięć memtestem. Też miałem taki objaw, że wywalało mnie z gry (konkretnie z Worms Reloaded) i obraz świrował. Powodem była właśnie uszkodzona jedna kość pamięci RAM.

wanyla , tak jak pisał Triniti888 , ram do sprawdzenia i jeszcze do tego PSU i GPU.

wiec tak mam 2 kości ramu i 4 wejścia testowałem każdą kość osobno i błąd pojawiał się dalej natomiast na 1 wejściu monitor nic nie pokazywał i teraz mam podpięte 2 kości oczywiście na sprawnych wejściach, memtest nie wykrył żadnego problemu [0 Errors]

Napisz jeszcze raz, ale w miarę po Polsku. Sorry, ale ja mało co z tego rozumiem.

wydaje mi się ze to nie ramy ponieważ włączając komputer na jednej kości ramu (a mam 2) błąd dalej był taki sam po włączeniu gry a memtes nie wykrył żadnego problemu

W takim razie podmień PSU i przetestuj GPU furmarkiem.

screen z furmarka http://www.fotoszok.pl/show.php/389431_gpu.jpg.html

nie bardzo mam możliwość podmiany PSU

Czyli mam rozumieć, że nie było bsoda? Jeżeli dobrze myślę, to grafika jest raczej sprawna. Napisz jaki masz PSU(markę i moc) i grafikę, może po prostu uciągnięcie grafiki i reszty kompa przekracza możliwości PSU i dlatego jest bsod.

Dodane 20.03.2011 (N) 13:13

Wiesz co, tak sobie jeszcze pomyślałem, że tak szukamy winowajcy w sprzęcie, a przyczyną równie dobrze mogą być sterowniki do grafiki, tak więc spróbuj je jeszcze odinstalować, przeczyścić rejestr i zainstalować najnowszą wersję ze strony producenta…